ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11406);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21892415 Ranking CA (Klasyczne):1551 (34)
ID CR: 50296 Ranking CA (Szybkie)1574 (195)
Nazwisko Imię:Zajkowski, Wojciech Ranking CA (Błyskawiczne)1550 (121)
Rok urodzenia:1977
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-17156615671.552.515-15
2XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C2016-12-3015851471485.2815-19
3VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1115831603362.8215+2
4IV Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2016 - grupa A2016-02-0715911527363.5415-8
5VI Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa C2014-07-02160013726.597.1115-9

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-1215681367564.5615+6
214 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-05155115114.563.3615+17
313 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2815391586352.1515+12
412 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2115621362364.5615-23
510 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-0715741336464.815-12
69 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3115761438464.1415-2
78 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-2415781556363.1815-2
87 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1715781576363150
96 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1015771404342.9215+1
105 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-0315771452464.02150
114 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-26158114873.563.7815-4
122 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-12157714314.564.215+4
13I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0515561487563.615+21
14XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2715391437563.8415+17
15XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-2515371437463.8415+2
16XXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-0415211464452.915+16
17XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0715181422463.7815+3
18XXIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-21150414953.552.5515+14
19XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-2415031443352.915+1
20XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-22149714883.563.0615+6
21IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-0814951395463.8415+2
22VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-1815061412363.7815-11
23III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2015171420363.7815-11
24XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1915191381464.1415-2
25IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0115151629251.715+4
26VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1615041693251.2515+11
27V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0215051559252.115-1
28IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-08149914893.563.0615+6
29VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-2414901508352.3515+9
30V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1014891389231.9215+1
31III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2714981468131.6215-9
32Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty grupa A2015-05-1615021689151.315-4
33II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka - grupa A2014-12-2115011513362.8815+1
34V Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty - Grupa A2014-10-1914991681271.8215+2
35Międzynarodowy Turniej Szachowy - SZACHY BEZ GRANIC - grupa B2013-01-2315001328575.1115-1

Tabela przeciwników
 
8 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w131974IVHapoń, Gabriela1026LUKSz Orient Sokółka2006
2b127156IVWierzbicki, Nicolas 1238LUKSz Orient Sokółka2005
3w118762IIILisowska, Weronika1281LUKSz Orient Sokółka2006
4b05475kOlszewski, Andrzej2313LUKSz Orient Sokółka1953
5b05480IIMiakisz, Wojciech 1744LUKSz Orient Sokółka1971
6b030916IIKonstanczuk, Jaroslaw 1903LUKSz Orient Sokółka1966
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-28155614403.563.9615-6
2XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-1415531525473.7815+3
3XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-31156514803.574.3415-12
4XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-13156115393.563.1815+4
5XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-29156615812.562.8815-5
6X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-1515781543373.8515-12
7XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-14158515832.56315-7
8XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-05-17158116133.573.2215+4
9XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-26158314584.574.6915-2
10XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-12158916711.551.9515-6
11XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-29158314155.575.0415+6
12X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-1515691685362.0415+14
13VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-23156016442.551.915+9
14II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-12157015013.574.215-10
15VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-17157315462.552.715-3
16IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0315751616252.215-2
172. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2015721541473.7815+3
18VI Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2015" turniej błyskawiczny2015-07-07158415502.563.315-12
19VI Memoriał imienia Braci Bieluczyków - szachy błyskawiczne2014-06-30160015913.594.5915-16
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)