ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8796);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21823383 Ranking CA (Klasyczne):1505 (305)
ID CR: 51373 Ranking CA (Szybkie)1556 (194)
Nazwisko Imię:Sokół, Maria Ranking CA (Błyskawiczne)1687 (260)
Rok urodzenia:2005
Klub:KSz Piątka Skierniewice
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D132017-11-17149214575.594.9525+13
2VIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2017-11-0514861515362.7625+6
3TURNIEJ JESIENNY 12017-10-2114661299332.1625+20
4Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-132017-09-2214921449495.0425-26
5Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych2017-07-07147215354.593.6925+20
6Mistrzostwa Województwa Juniorów2017-05-02146814824.594.3225+4
7Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 122017-04-0814941449495.0425-26
8VI Memoriał Janusza Heka2017-03-05151314313.574.2725-19
9V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142017-01-28147514366.594.9525+38
10Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 D112016-10-14143913986.595.0425+36
1152. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN D (do lat 14)2016-08-28140314385.594.0525+36
12Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach2016-06-30140714383.583.6825-4
13MWJ d+c 11/132016-05-2913921448483.3625+15
14OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D122016-05-07141014323.594.2325-18
15Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-04-17140613214.574.3425+4
16V Memoriał im. Janusza Heka2016-03-06142113563.574.1325-15
17 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN2016-02-2714241532393.1525-3
18Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-11-29141913414.574.2725+5
19Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-112015-10-01141213585.595.2225+7
2051. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D2015-08-3014291549282.7225-17
21Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D+C - 11-132015-06-0713921392694.525+37
22XIII Mini-Elo2015-04-1213551461472.5225+37
23I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Juniorów Łódź 2015 - Zgłoszony do FIDE2015-03-29132513533.552.325+30
24FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 - DZIEWCZYNKI2015-03-0813261281595.0425-1
25XXV JUBILEUSZOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH (pula nagród 10000 zł - ponad 30 nagród)2015-02-08129514853.592.2525+31
26Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową) 2014-11-3012741309473.1525+21
27I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B2014-10-1912881279373.5725-14
28Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK D-92014-10-0212551240694.6825+33
29V Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2014-09-14122413543.572.2425+31
3050. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F2014-08-26120712634.593.7825+17
31Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-92014-06-2112081274252.0525-1
32III Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A2014-04-0611991371261.6225+9
33FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - DZIEWCZYNKI2014-03-0911981242493.9625+1
34III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2014-02-0212001347272.125-2
35Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1212051335272.2425-5
36Eliminacje do MPJ i MPM 2014. (LD+SK). GRUPA D-92013-10-26116912554.583.0425+36
37I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2013-10-0611901252272.8725-21
38Turniej Szachowy Chess Company W&W - Grupa B2013-07-0612131259393.9625-23
39Puchar Polski do 8 lat - Dziewczęta2013-05-0512501168495.4925-37

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D122017-08-08156515066116.3825-9
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Podstawowych w ramach IMS2017-05-3115531412685.5225+12
3ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0815601627383.2825-7
4Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat2017-01-07151515825.593.6925+45
5MIędzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej o Puchar Prezesa PZSzach.Tomasza Delegi -Turniej z cyklu "90 Turniejów na 90 -lecie PZSzach"2016-12-0314721701361.2625+43
6XXI Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 20162016-11-1114751407574.1325+21
7Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 20162016-11-1014721565251.8525+3
8MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06145214726115.1725+20
9I Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska o Puchar Wójta Gminy Puszcza Mariańska2016-06-0414501277342.9225+2
10Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych 2016-05-18145912922.542.8825-9
11EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ2016-04-2414531320342.7225+6
12Mistrzostwa Wojewódzkie Juniorów w Szachach P10'+5" Grupa D/C 102015-12-1914441325574.6225+9
13XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży - Grupa E dz. r. 2005 i mł.2015-12-1314761324596.325-32
14XX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 10 lat Bielany 20152015-11-1114761318574.97250
15Szachy w Ratuszu - Bielany 2015 - do 12 lat2015-10-18142614235.573.525+50
16Turniej Szachów Szybkich - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2813971469472.825+29
17Turniej Szachów Szybkich nr.4-imprezatowarzysząca 51 Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-26134814514.572.5225+49
18Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D102015-08-08127913986.5113.7425+69
19Turniej Tematyczny - Gambit Morra2015-06-2912521458381.9225+27
20XIII Ułańska Fantazja2015-03-2112481423130.8125+4
21XXV PUCHAR GÓR OPAWSKICH - szachy szybkie (do FIDE)2015-02-03124513602.572.3825+3
22Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-01-11124813741.551.6525-3
23P' 15 - impreza towarzysząca festiwalowi A.Rubinsteina2014-08-2412661345272.7325-18
24Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D102014-08-07130212724.5115.9425-36
25XI Turniej Ułańskiej Fantazji2014-07-1913091605020.325-7
26Otwarty Turniej Szachowy - Edukacja przez Szachy w Szkole - Dziewczęta z klas II2014-05-3112911191221.2825+18
27IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa C2014-05-24127511744.563.8425+16
28XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2014-05-01127713292.562.5825-2
29Zimowy Turniej Szachowy na Targówku - Grupa Dziewcząt do 10 lat2014-02-0812251164552.925+52
30Turniej Chess Company W&W - Grupa B2013-07-0412411325272.6625-16
31VII Ułańska Fantazja2013-04-0712501266252.425-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowy Turniej Szachowy2017-12-09169316704.594.7725-6
2Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D122017-08-09170015457.5117.8125-7
3Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-02169017436135.5925+10
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych2017-07-0116591879381.7625+31
5Tetamtyczny turniej szkoleniowy Piotrków2017-06-2816471649594.525+12
6Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach błyskawicznych2017-05-02165315475.595.7625-6
7Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2017-03-25160416357.5125.5225+49
8V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-24156217155113.325+42
9OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-0715501695382.4825+12
10Międzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej Błyskawiczny o Puchar Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwerystetu Łódzkiego Profesora Rafała Matery -Turniej z cyklu '90 T2016-12-0315161673492.6125+34
11MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07153514845.5116.2725-19
12TURNIEJ BŁYSKAWICZNY SKIERCON 20162016-07-2315471547373.525-12
13Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Błyskawicznych2016-05-29151114747.5116.0525+36
14Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2016-01-30150915924103.925+2
15Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa A-B-C-D2015-12-051484148358425+25
16Turniej Szachowy nr.2 -impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2414801497483.8425+4
17Turniej Blitza - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-22145815255104.125+22
18Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D102015-08-09141713977.5115.8325+41
19Mistrzostwa Woj. w grze błyskawicznej2015-06-0713981423594.2325+19
20TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102015-03-0414311443394.3225-33
21XXV PUCHAR GOR OPAWSKICH - blitz (do FIDE)2015-02-07139615644.5113.0825+35
22P'5-Blitz Impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im Akiby Rubinsteina2014-08-2213991512393.1525-3
23Turniej blitza-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina2014-08-20136415513.582.0825+35
24Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D102014-08-08133013866114.6225+34
25Mistrzostwa Województwa Juniorów w grze błyskawicznej2014-06-2213121476382.2425+18
26TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102014-03-0812841419492.8825+28
27Turniej Błyskawiczny Chess Company W&W2013-07-07125013735113.6325+34

Tabela przeciwników
 
Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b131156VAntosik, Igor 1176KSz Piątka Skierniewice2007
2w17868IIIAndrzejczak, Jerzy1540UKS Hetman Puszcza Mariańska 1978
3b09237IMechliński, Jakub2122KSz Piątka Skierniewice2005
4w124664IIGrzyb, Anna 1372UKS Jedynka Bełchatów 2005
5b1Stefanowski, MarekSkierniewice1970
6w011457IIWojtowicz, Wojciech 18401957
7b120077IIIPsyk, Włodzimierz1500KSz Piątka Skierniewice2007
8b06511II+Brzozowski, Mateusz 1880UKS Pałac Nieborów1997
9w128136IIIDudek, Jan1298KSz Piątka Skierniewice2008
10w12316IIKarwat, Szymon1826KSz Piątka Skierniewice2000
11b02370IRak, Maciej 1928KSz Piątka Skierniewice2001
12w=24633IIJaśkiewicz, Kacper 1618UKS Jedynka Bełchatów 2007
13b12322IMazgaj, Zuzanna 1623UKS Pałac Nieborów1999
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)