ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11826);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21810010 Ranking CA (Klasyczne):1369 (308)
ID CR: 51370 Ranking CA (Szybkie)1442 (169)
Nazwisko Imię:Bartosik, Franciszek Ranking CA (Błyskawiczne)1578 (245)
Rok urodzenia:2005
Klub:KSz Piątka Skierniewice
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2017-11-0513491455362.1625+20
2TURNIEJ JESIENNY 12017-10-2113331487382.3225+16
3Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-132017-09-2214181425194.4125-85
4Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych2017-07-0713951510493.0625+23
5Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III. II kat. i I kob.)2017-06-11134013585.573.2925+55
6Mistrzostwa Województwa Juniorów2017-05-0213561345494.6825-16
7VI Memoriał Janusza Heka2017-03-0513531420372.8725+3
8V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142017-01-28131713515.594.0525+36
9Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK C112016-10-1413621436172.825-45
1052. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN D (do lat 14)2016-08-2813481437493.4225+14
11Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach2016-06-3013851283374.4825-37
12MWJ d+c 11/132016-05-29143212714.596.3925-47
13Przedwakacyjny turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)2016-05-2214441341474.4825-12
14Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-04-1714191367573.9925+25
15V Memoriał im. Janusza Heka2016-03-0614311327474.4825-12
16 IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 142016-02-2714211333695.5825+10
17Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-11-2913911359573.7825+30
18Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 11 lat2015-11-14136014594.593.2425+31
19Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-10-25132513714.573.0825+35
20I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 Grupa B2015-10-18135513312.573.7125-30
21Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA C-112015-10-0113261401472.825+29
2251. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D2015-08-30132014243.593.2425+6
23Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D+C - 11-132015-06-07128613145.594.1425+34
24XIII Mini-Elo2015-04-1213111364273.0125-25
25I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Juniorów Łódź 2015 - Zgłoszony do FIDE2015-03-29135413090.542.2425-43
26FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 - CHŁOPCY2015-03-0813511402493.8725+3
27XXV JUBILEUSZOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH (pula nagród 10000 zł - ponad 30 nagród)2015-02-08132515023.592.4325+26
28Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową) 2014-11-30131013763.572.8725+15
29I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B2014-10-1913001395372.5925+10
30Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LD+SK C-92014-10-0212611413482.425+39
31V Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej2014-09-14128813371.562.5825-27
32Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-92014-06-2112601222573.8525+28
33III Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A2014-04-0612971295273.525-37
34FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - CHŁOPCY2014-03-09134914241.593.625-52
35Noworoczny turniej szachowy na Bemowie dla zawodników od IV kat. szachowej wzwyż2014-01-19133214033.572.825+17
36Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1213351373373.1525-3
37Eliminacje do MPJ i MPM 2014. (LD+SK). GRUPA C-92013-10-2612741406582.5625+61
38I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2013-10-0612951258373.8525-21
39Turniej Szachowy Chess Company W&W - Grupa B2013-07-0613501296395.2225-55
40Puchar Polski do 8 lat - Chłopcy2013-05-0514001271496.0325-50

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122017-08-08143615564113.7425+6
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Podstawowych w ramach IMS2017-05-311411141222125+25
3ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0814091612281.9225+2
4Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat2017-01-0714081462372.9425+1
5MIędzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej o Puchar Prezesa PZSzach.Tomasza Delegi -Turniej z cyklu "90 Turniejów na 90 -lecie PZSzach"2016-12-0314221558151.625-14
6XXI Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 20162016-11-1114291517572.6625+58
7Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 20162016-11-1014221396352.725+7
8MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06144014884114.7325-18
9I Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska o Puchar Wójta Gminy Puszcza Mariańska2016-06-0414381383352.925+2
10EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ2016-04-2414281323342.5625+10
11Mistrzostwa Wojewódzkie Juniorów w Szachach P10'+5" Grupa D/C 102015-12-1913711348673.7125+57
12XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży - Grupa F ch. r. 2005 i mł.2015-12-1313561475372.3825+15
13Turniej Szachów Szybkich - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-28133214373.572.5225+24
14Turniej Szachów Szybkich nr.4-imprezatowarzysząca 51 Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2613311387372.9425+1
15Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C102015-08-08133913165.5115.8325-8
16Turniej Tematyczny - Gambit Morra2015-06-2913201393483.225+19
17XIII Ułańska Fantazja2015-03-2113111294352.625+9
18XXV PUCHAR GÓR OPAWSKICH - szachy szybkie (do FIDE)2015-02-0313461351273.4325-35
19Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-01-1113611350252.625-15
20VII Turniej im.Jana Brustmana2014-10-0413441406483.2825+17
21XII Ułańska Fantazja2014-08-2313481389252.225-4
22Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C102014-08-07138213285116.3825-34
23XI Turniej Ułańskiej Fantazji2014-07-1913881300121.2425-6
24X Ułańska Fantazja2014-06-0713901351121.125-2
25Otwarty Turniej Szachowy - Edukacja przez Szachy w Szkole - Chłopcy z klas II2014-05-3114021256353.525-12
26XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich2014-05-0113951429362.725+7
27Turniej Chess Company W&W - Grupa B2013-07-04140213753.573.7825-7
28VII Ułańska Fantazja2013-04-0714001292463.925+2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowy Turniej Szachowy2017-12-0915771539594.9525+1
2Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122017-08-09155616175.5114.6225+21
3Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-02156515956.5156.925-9
4Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-0115491588231.3525+16
5Tetamtyczny turniej szkoleniowy Piotrków2017-06-2815651549494.6825-16
6Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach błyskawicznych2017-05-0215701514595.2225-5
7Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2017-03-25156415486115.7225+6
8Ferie z Szachami Jastrzębia Góra - Turniej Błyskawiczny2017-01-2414881453894.9525+76
9OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-0714721654392.3425+16
10Międzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 - Turniej Błyskawiczny o Puchar Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwerystetu Łódzkiego Profesora Rafała Matery -Turniej z cyklu '90 T2016-12-0314571729281.3625+15
11MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07149015363.5114.8425-33
12Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Błyskawicznych2016-05-29149014875105250
13Otwarte Mistrzostwa Skierniewic O puchar Prezydenta Miasta2016-01-30145715465.5114.1825+33
14Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa A-B-C-D2015-12-0514741409484.7225-17
15Turniej szachów błyskawicznych przy półfinale MP juniorów2015-11-10148115383.593.7825-7
16Turniej Szachowy nr.2 -impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-2414951490373.5725-14
17Turniej Blitza - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina2015-08-22144815875103.125+47
18Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C102015-08-09144714186115.9425+1
19Mistrzostwa Woj. w grze błyskawicznej2015-06-07140915354.592.9725+38
20TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102015-03-04138214694.593.4225+27
21XXV PUCHAR GOR OPAWSKICH - blitz (do FIDE)2015-02-07138915363113.325-7
22Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C102014-08-08136814285.5114.6225+21
23Mistrzostwa Województwa Juniorów w grze błyskawicznej2014-06-2213621384483.7625+6
24TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102014-03-08133413934.583.3625+28
25Turniej Błyskawiczny Chess Company W&W2013-07-07133214054.5114.425+2
26Mistrzostwa Województwa Juniorów2013-06-0214001337284.7225-68

Tabela przeciwników
 
Turniej szachów błyskawicznych przy półfinale MP juniorów
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b09237IIMechliński, Jakub1891KSz Piątka Skierniewice2005
2w021760IINiedbała, Bartłomiej1791SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2004
3b18772IIIRozumek, Paulina1317ASSz Lipno Stęszew 2005
4w=3266IINaworski, Adam1398M-GOK GAMBIT Ślesin2000
5b120576IIIUllrich, Karol1298UMKS Na Pięterku Poznań 2005
6w017417IIKupiecki, Szymon1667SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2001
7b08707IISzafrański, Maciej 1631UKS Kościelec2005
8w024420IIHerwy, Jakub1500AKS Mikołów 2007
9b126013IIIRylski, Tadeusz 1471KSSSN Ursynów Warszawa 2007
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)