ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11406);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21883530 Ranking CA (Klasyczne):1166 (59)
ID CR: 51619 Ranking CA (Szybkie)1272 (415)
Nazwisko Imię:Lisowska, Weronika Ranking CA (Błyskawiczne)1248 (163)
Rok urodzenia:2006
Klub:LUKSz Orient Sokółka
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 20172017-07-08113611574.573.2925+30
2VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B2017-07-0411121202483.0425+24
3XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D122017-05-28113911772.583.625-27
4V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B2017-02-0511321167362.725+7
5XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-17111412212.551.7525+18
6VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-11112012311.551.7525-6
7Puchar Janowa 20162016-07-0910661212461.825+54
8XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 11 - D112016-06-1910821111383.6825-16
9V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa C2014-07-1311001130262.7625-18

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
115 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-12126612403.563.2425+6
214 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-12-0512831253252.725-17
313 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-2812751098453.6525+8
412 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-211250125146325+25
53. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-11-1912821306273.2925-32
611 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-1412931235363.4825-11
710 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-11-0713281278263.4225-35
89 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-3113131272463.3625+15
9VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. B - Szk. Podst. kl. IV-VII2017-10-2812871329593.9625+26
108 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-2412811310362.7625+6
117 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1712901245363.3625-9
122. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi)2017-10-1512571345472.6625+33
136 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-10-1012251340351.725+32
144 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-2612321194363.325-7
153 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej2017-09-1912171230352.425+15
162 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018 2017-09-1211911197462.9425+26
17I runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-120182017-09-0511701154463.1225+21
18Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D122017-08-08122712432.5104.825-57
19XL Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2712401145242.5225-13
20XXXIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-06-2012071336351.6525+33
21III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty -grupa B2017-04-3011901128695.3125+17
22XXXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-25117012093.562.725+20
23XXVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-211145121535225+25
24XXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-0711311295251.425+14
25XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-0711311207252250
26XIX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-2411431141252.525-12
27XVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-1011251158352.2525+18
28XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-2011341088363.3625-9
29XIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-0611361196252.125-2
30IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka- GRUPA B2016-12-0411071123031.4425-36
31XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-2211271157141.8425-20
32IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-0811361095363.3625-9
333. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-30116611482.573.7125-30
34VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-2211431260493.0625+23
352. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-10-0911611240272.7325-18
36V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-0411561261251.825+5
371. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi2016-09-2511441250372.5225+12
38III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-2011231109463.1225+21
39XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-2111221057352.9525+1
40XXI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-0711141092352.6525+8
41II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego o Puchar Starosty - Grupa B2016-04-24110111613.572.9425+13
428. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-04-2311271070374.0625-26
43XV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-1911131183362.425+14
44Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' - 15 Turniej B2016-04-10112911652.573.1525-16
457. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-03-1911371216262.3425-8
46IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-0111371210252250
476. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2016-02-2011141157473.0825+23
48VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-1611071311130.7225+7
49VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-09109412991.540.9625+13
50IV Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2016 - grupa B2016-02-07109510464.584.5625-1
51V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-0211131308030.7525-18
52I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-0511101208251.8525+3
53XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2210961165362.425+14
54III Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Sokółki - grupa C2015-12-1910711200361.9825+25
554. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-12-1210451104472.9425+26
56IX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-0810581200151.5525-13
57VII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-11-2410301171361.8625+28
58V Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1010641024263.3625-34
59III Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2710401225241.0425+24
60VI Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego - Grupa B2015-10-249991153482.3225+41
611. RUNDA XXI EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 - ur. w 2006 i młodsi2015-10-039991123261.98250
62Dzień Dziecka ze Szkółką Szachową - Grupa A2015-05-3110061194151.325-7
63II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka - grupa C2014-12-219911107372.3825+15
64GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 082014-12-209921059252.0525-1
65Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików do lat 8 - dziewczęta2014-04-2610001116141.3625-8
66Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka trn C2013-12-01101710591.552.225-17
671. RUNDA XIX EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 2004 i młodsi2013-09-1410241049373.2925-7
68IV Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2013" - grupa C2013-07-0710321124393.3325-8
69Puchar Szkółki Szachowej w Białymstoku - grupa A2013-06-229761172471.7525+56
70MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - DZIEWCZĘTA2013-04-289761101261.98250
71VII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do 7 lat2013-03-249741108261.9225+2
72Międzynarodowy Turniej Szachowy- SZACHY BEZ GRANIC - grupa C2013-01-2310001086283.0425-26

Tabela przeciwników
 
2 runda III Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej -2017-12018
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w118768VWilczyński, Mateusz1066LUKSz Orient Sokółka2006
2b137376Górka, Filip 651LUKSz Orient Sokółka2011
3w019825IIIZajkowski, Wojciech 1577LUKSz Orient Sokółka1977
4b131257IVStupak, Krzysztof 1227LUKSz Orient Sokółka1977
5w038830IIIGórka, Robert1580LUKSz Orient Sokółka1975
6b133223IVWoronko, Kornel 1015LUKSz Orient Sokółka2009
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D122017-08-09127413054115.0625-26
2XXX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-04-1112771185353.1525-3
3XXVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-2812631334362.425+14
4XXVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-03-1412621221473.9225+1
5XXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-02-14125012483.56325+12
6XX Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-3112591214363.3625-9
7XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2017-01-0312721265252.5525-13
8XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-12-13126213712.562.125+10
9XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-29125712763.573.2925+5
10X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-11-1512361272473.1525+21
11VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-10-25123214141.551.325+4
12IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-27119012664.572.825+42
13II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej 2016-09-1311911232373.0825-1
14XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-06-1411821228362.6425+9
15XVI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-26117113981.551.0525+11
16XIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-04-12119212111.552.3525-21
17XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-29120513251.562.0425-13
18X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-03-15120613481.551.5525-1
19VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-02-23121114730.540.7225-5
20IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-26121513341.551.725-4
21II Runda Sokólskiej Ligi Szachowej2016-01-12120913452.572.2425+6
22XII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-2911941401261.3825+15
23X Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-15119612942.572.5925-2
24VIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 2015 2015-12-01116312623.562.1625+33
25VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-1711311298361.6825+32
26IV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-11-0311111312251.225+20
272. runda Sokólskiej Ligi Szachowej X-XII 20152015-10-2011001241251.5525+11
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)