ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25079);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (134);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12606);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1109626 Ranking CA (Klasyczne):2191 (7)
ID CR: 7537 Ranking CA (Szybkie)2170 (162)
Nazwisko Imię:Szyszylo, Rafal Ranking CA (Błyskawiczne)2092 (163)
Rok urodzenia:1971
Klub:KSz Pod Wieżą Szczecin
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXXI Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota2016-07-1422002082474.6215-9

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIII cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami - OPEN2017-10-1422041950597.2915-34
2Uznam Chess Cup 20172017-10-0821902067796.0315+14
3I MEMORIAŁ LESZKA WIERUCKIEGO - pod patronatem Burmistrza Myśliborza2017-09-2321872082695.7615+3
4XIII cykl 4 Pory Roku - Lato z Szachami - OPEN (zgłoszony do FIDE Rapid)2017-09-0921841995796.7515+3
5XXVIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana (I nagroda - 1 tys. zł)2017-08-19218920825.595.8515-5
6Kaskadowy szach i mat - OPEN2016-11-0521752083685.0415+14
7XVIII Turniej Szachowy Rokosowo 20162016-05-1521712078695.6715+4
84 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN2016-04-24215322184.583.2815+18
9OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH- OPEN FIDE2016-04-1621641968696.7515-11
104 Pory Roku - Jesień z Szachami - OPEN2015-11-22216619454.564.6815-2
11Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2015-10-24218619825.596.8415-20
12XVII Turniej Szachowy Rokosowo 20152015-04-26218620535.585.44150
13OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH 20152015-04-2521792016796.4815+7
144 Pory Roku - Jesień z Szachami OPEN2014-11-2222012032596.4815-22
15Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2014-10-18219820526.596.315+3
164 Pory Roku - Lato z Szachami grupa A - OPEN2014-09-1321872162584.2415+11
174 Pory Roku - Wiosna z Szachami OPEN2014-04-1221842052574.7615+3
184 Pory Roku - Zima z Szachami OPEN2014-02-0822001973697.1115-16
194 Pory Roku o Puchar SM Wspólny Dom w Szczecinie - Lato z Szachami OPEN2013-09-0722002073696.03150

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #102017-10-13215219734118.0315-60
2Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #72017-07-142149195710139.7515+3
3Turniej błyskawiczny Police Open 20172017-07-09211322035.583.0415+36
4Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #62017-06-092105201910.5169.9215+8
5Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #52017-05-19207919958106.215+26
6Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #42017-04-21209320635115.9415-14
7Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #32017-03-10209619429139.2315-3
8Blitz w Gryfie - listopad 20162016-11-25212620335.5127.5615-30
9XVII Festiwal Szachowy Blitz na Wzgórzu Klasztornym Grupa A2016-07-17213319218118.4715-7
10Turniej błyskawiczny Police Open 20162016-07-10214421182.563.2415-11
11Turniej szachów błyskawicznych Police Open 20142014-07-1321522200262.5815-8
12Turniej Błyskawiczny XIV FSz w Bierzwniku2013-07-28215519668118.2515-3
13Turniej szachów błyskawicznych Police Open 20132013-07-14215120925.595.2215+4
14European Blitz Chess Championship 20122012-12-1421882050385.5215-37
15Turniej błyskawiczny Police Open2012-07-15220221234.595.4915-14
16Turniej błyskawiczny Police Open 20112011-07-10220021335.595.3115+2

Tabela przeciwników
 
Grand Prix Gryf Szczecin - Blitz #3
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w09253IIGniazdowski, Marian 1737KSz Gryf Szczecin 1947
2b120244IIPopadowski, Dariusz 1581KSz Gryf Szczecin 1969
4w15898I+Czuchnicki, Adam2091Pałac Młodzieży Szczecin 1986
5b137138Zajaczkowski, Tomasz1674Szczecin1962
6w134792IDzhuguryan, Tygran2002Szczecin1954
7b116893IIPopadowski, Wojciech1640KSz Gryf Szczecin 2004
8w1VMazurkiewicz, PawełSzczecin1977
9b18807I+Buczak, Krzysztof 2082KSz Pod Wieżą Szczecin1964
10w05400kKorbal, Arkadiusz 2238KSz Gryf Szczecin 1986
11b124748IVKilar, Mateusz1379Koszalin1992
12w19973IINawrocki, Włodzimierz1684KSz Gryf Szczecin 1967
13b131919IIFryzowicz, Marek1596KSz Gryf Szczecin 1971
14w0414kŚmieszek, Wojciech 2221MUKS Stoczek 45 Białystok1998
15b05896IPułka, Bartosz 2043KSz Gryf Szczecin 1974
 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)