ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11429);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1100467 Ranking CA (Klasyczne):2281 (4)
ID CR: 6429 Ranking CA (Szybkie)2179 (156)
Nazwisko Imię:Kozłowski, Waldemar Ranking CA (Błyskawiczne)2297 (9)
Rok urodzenia:1967
Klub:UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Puchar Ziemi Łukowskiej2014-07-2022992204021.2615-18
2Mistrzostwa Polski Województw WM-MA2014-06-0723002270121.0815-1

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Finał Grand-Prix 2017 WM2017-12-1021941970697.0215-15
2TSz z okazji Świeta Niepodleglosci - 660 lat Ketrzyna2017-11-1122062006696.8415-12
3Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp12017-09-02221619742.543.215-10
4XIX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG2017-08-0622062176584.3215+10
5XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA (pula nagród 3600zł)2017-07-30221620775.596.2115-10
6II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY2017-07-2922202074696.315-4
7I Memoriał Tadeusza Sobkowiaka2017-07-2322122076685.4415+8
8GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE 20172017-07-1622032080685.3615+9
9I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA (pula nagród 3200zł)2017-07-08220820066.596.8415-5
10III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi2017-06-1122022155584.5615+6
11XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2017-05-06219221165.584.815+10
12I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY2017-04-3021742100684.815+18
13II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga2017-04-09216220666.595.6715+12
14VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego2017-03-26216519985.585.7615-3
15I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE2017-02-1221552091695.3115+10
16XVIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2017-02-0521931906597.5615-38
17IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE2011-08-15221119225.586.7215-18
18Ostróda Summer Hot Days2011-08-0722112045575.04150
19XIII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2011-07-1022002056796.2115+11

Tabela przeciwników
 
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b110696IIZalewski, Józef1681NIDZICA 1940
2w110101IDaniszkowicz, Bohdan1789(Pasłęk)1935
3b1II+Norov, ArtemMińsk1992
4w120373IBienkowski, Zbigniew2080Płońsk1964
5b01245GMGrabarczyk, Mirosław 2572ŻTMS Baszta Żnin1971
6w011166mOlhovik, Andrei 2317Grodno1984
7b133557IVSulkowski, Tomasz 1979Morąg1983
8w110513IBorkowski, Kamil1964Tczew 1977
9b13898mKrzywicki, Dariusz2234Olsztyn 1963
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Olsztyna w Szachach Błyskawicznych2016-11-0523002064797.215-3
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)