ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11698);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1117505 Ranking CA (Klasyczne):2279 (63)
ID CR: 2082 Ranking CA (Szybkie)2321 (268)
Nazwisko Imię:Mirosław, Michał Ranking CA (Błyskawiczne)2317 (83)
Rok urodzenia:1985
Klub:KSz DRAKON Lublin
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2017-09-10227722914.594.3215+2
2Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11231122412.584.815-34
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-13229522605.584.415+16
4DMP - I Liga 20142014-09-07232522732.584.5615-30
5Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga2013-09-1523322329494.515-7
6DMP - I Liga seniorów2012-09-0923322283473.99150
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - EKSTRALIGA2011-10-09231524872.551.3515+17
8DMP - I Liga Seniorów2010-09-1223002263694.9515+15

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1IX Barbórkowy Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - Łęczna 2017 (FIDE)2017-12-0323472153596.7515-26
2Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny2017-03-19234621106.586.415+1
3VIII Barbórkowy Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - Łęczna 2016 (FIDE)2016-12-0423342121786.1615+12
4Janowski Turniej Szachowy2016-06-0523252167796.3915+9
5VII Barbórkowy Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - Łęczna 2015 (FIDE)2015-12-0623152087786.3215+10
6Janowski Turniej Szachowy Grand Prix Lubelszczyzny FIDE2015-06-0723072087675.4615+8
7Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2015 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)2015-02-01230921246.596.6615-2
8Szachowy "Turniej Trzech Króli" (FIDE-RAPID)2015-01-0423172144696.5715-8
9Wojewódzki Turniej Mikołajkowy do 12/ 14/ 16 /18 lat i OPEN - VII Memoriał Marka Łobejko pod Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego2014-12-1422892224674.1315+28
10VI Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - Łęczna 2014 (zgłoszony do oceny FIDE)2014-12-07229520816.596.9315-6
11XIV OTS o Puchar Lubartowskiej Spółdzielczości - Memoriał Ryszarda Czermińskiego2014-11-1522982082686.2415-3
12Otwarte Mistrzostwa Województwa Rolników 2014 w szachach szybkich (FIDE) pod Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego2014-10-19231220346.597.4715-14
13II Memoriał Władysława Gomółki XII lat Sekcji Szachowej PEGAZ z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2014-05-04231521253.553.7515-3
14Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2013 o Puchar Wójta Gminy Chodel (zaliczany do rankingu FIDE w szachach szybkich)2014-02-0923002181795.9415+15
15V Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - Łęczna 2013 (FIDE)2013-12-08229220847.596.9315+8
16Wojewódzki Turniej Mikołajkowy - VI Memoriał Marka Łobejko pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana2013-12-0123032114696.7515-11
17XIIIOTS o Puchar Lubartowskiej Spółdzielczości ? Memoriał Ryszarda Czermińskiego2013-11-1622922147796.2115+11
18XI Janowski Turniej Szachowy w ramach Grand Prix Lubelszczyzny2013-06-09227821396.585.5215+14
19XII Otwarty Turniej Szachowy - Kłoczew 2013 - FIDE - w ramach cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2013-05-1222782153696.03150
20Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Grand Prix Lub.2013 - FIDE2013-03-1722832020797.3815-5
21Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2013 o Puchar Wójta Gminy Chodel - zaliczony do oceny FIDE_szybkie2013-03-03228920766.596.9315-6
22X Jubileuszowy Janowski Turniej Szachowy pod Patronatem Burmistrza Janowa Lub .z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2012-06-2422812183574.4115+8
23XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY w Kłoczewie z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny2012-05-1922992076586.2415-18
24II Turniej im. Gen. F. Kleeberga w Kocku z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 20122012-04-1523062137696.4815-7
25Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2012 o Puchar Wójta Gminy Kąkolewnica2012-03-25232621554.585.8415-20
26Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2012 o Puchar Wójta Gminy Chodel2012-02-19232521484.564.3815+1
27Finał Grand-Prix Lubelszczyzny 2011 - IV Memoriał Marka Łobejko2011-12-11232721416.596.6615-2
28XI Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskiej Spółdzielczości - Memoriał Ryszarda Czermińskiego2011-12-0323312161464.3215-4
29VII Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w ramach Grand Prix Lubelszczyzny 2011-11-1223242093675.5315+7
30Otwarty Turniej Szachowy dla Seniorów (powyżej 18 lat) P'202011-10-1623232099453.915+1
31Otwarte Mistrzostwa Powiatu Janowskiego - Memoriał Wiesława Surtela2011-09-25232220223.543.415+1
32I Ogólnopolski Turniej Szachowy "U Źródeł Ciemięgi" - Turniej A2011-07-2423062082675.4615+8
33I Ogólnopolski Turniej Szachowy - U Źródeł Ciemięgi - Turniej A2011-07-2423062082675.4615+8
34X Otwarty Turniej Szachowy - KŁOCZEW 20112011-06-0523002125796.5715+6

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - Błyskawiczny2016-06-242312206012.51512.1515+5
2Otwarte Mistrzostwa Województwa Rolników 2015 w szachach błyskawicznych (FIDE)2015-10-1022832051131411.0615+29
3Otwarte Mistrzostwa Janowa Lub.w szachach błyskawiczn.IV Memoriał W.Surtela FIDE2014-10-262258202210.5118.815+25
4Otwarte Mistrzostwa Województwa Rolników 2014 w szachach błyskawicznych (FIDE) pod Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego2014-10-182259197712.51512.615-1
5Turniej Miast Partnerskich Lublin - Delmenhorst 13.09.2014r2014-09-13228221522.564.0815-23
6VI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O NADWIEPRZAŃSKI LAUR - pula nagród 900 zł2014-06-22229420548118.815-12
7Błyskawiczne Mistrzostwa Polski Sędziów Szachowych2013-10-26230021317.5117.9215-6

Tabela przeciwników
 
VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - Błyskawiczny
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b19155IIDyjor, Adam 1847Świdnik1986
2w18321IPikulinski, Janusz1942KSz DRAKON Lublin 1978
3b17728kSzczepaniak, Łukasz2200WKS KOPERNIK1991
4w=8320kPolkowski, Piotr2340KSz DRAKON Lublin 1978
5b031583IIBogdanov, Ignat 2128Kherson 1998
6b06973IBień, Janusz 2018AZS KUL Lublin1973
7w12273IKrasowski, Piotr1892LKsz Lublin 1982
8b174mPraszak, Michał2091KSz DRAKON Lublin 1952
9w1909kTopolan, Agata1947LKSz Lublin 1999
10b15965IKrzyżanowski, Wojciech 2004LKSz Lublin 1970
11w12369I+Laszczak, Przemysław 1930MTSz Mińsk Mazowiecki2001
12w1109I++Frączek, Weronika1967LKSz Lublin 1998
13b117407IIBojczewski, Rafał1880LKsz Lublin 2000
14w121454IIWojcieszyn, Łukasz 1816LKSz Lublin 1981
15b120813IIWójcik, Bogumił 1915LKSz Lublin 1979
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)