ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11827);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1102869 Ranking CA (Klasyczne):
ID CR: 5934 Ranking CA (Szybkie)2194 (65)
Nazwisko Imię:Misiuga, Andrzej Ranking CA (Błyskawiczne)2172 (20)
Rok urodzenia:1957
Klub:Ustroń
Tytuł:k

 
 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA2012-12-2222121991586.2415-18
2GOLESZÓW - GP GMINY GOLESZÓW 5/52012-10-0722012126574.215+11
3GOLESZÓW - GRAND PRIX GMINY GOLESZÓW2012-09-0222182006586.1615-17
4IV OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA2012-06-0222612048496.9315-43
5GOLESZÓW - GRAND PRIX GMINY GOLESZÓW2012-04-15223521056.574.7615+26
6GOLESZÓW - GRAND PRIX GMINY GOLESZÓW2012-02-19221320867.596.0315+22
7GOLESZÓW - GRAND PRIX GMINY GOLESZÓW2012-01-29220320605.574.8315+10
8III NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STRUMIENIA2011-06-04220020297.5107.315+3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Sympatyczny Blitz2013-01-1321722095353.05150
2XVI MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA2012-01-28220020828159.915-28

Tabela przeciwników
 
XVI MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w16566IIIKrzymionka, Karol 1638Dąbrowa Górnicza1983
2b=4381IPolok, Rafal1982PSSz Pszczyna 1989
3w1647I+Kaczmarek, Aleksander 2110KMKSz Victoria Kielce 1997
4b01287k+Piesik, Piotr 2296UKS Hetman Częstochowa 1990
5w14425I+Świech, Piotr1950AKS Mikołów 1958
6b01967I++Kaleta, Błażej2221KSz HetMaN Szopienice Katowice1994
7w11161I++Milanowski, Jan 2001GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 1964
8w01118I++Kastelik, Adrian2230AKS Mikołów 1990
9b0232WCMLeks, Maria 2015MKS Polonia Warszawa1995
10b16199IGorol, Jacek1899AKS Mikołów 1951
11w010925Jurkowski, Adam 1834Dąbrowa Górnicza1946
12b14414IBotor, Michalina1885AKS Mikołów 1990
13w14538IIStryjski, Kazimierz 1814KS Unia Bieruń Stary 1947
14w=1168GMCzarnota, Paweł2500UKS Rotmistrz Grudziądz1988
15b02688IMKoziak, Vitali2424SzKS Zelmer Rzeszów1975
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)