ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11203);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1119290 Ranking CA (Klasyczne):2426 (85)
ID CR: 2880 Ranking CA (Szybkie)2550 (204)
Nazwisko Imię:Pakleza, Zbigniew Ranking CA (Błyskawiczne)2609 (324)
Rok urodzenia:1986
Klub:SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga2017-11-2624202441352.3510+6
2Ekstraliga Śląska2017-05-28241222843.542.6810+8
3Sygnity Ekstraliga 20162016-10-09242424033.594.7710-12
4Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów2016-10-02242222674.564.2610+2
5Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 20152015-10-0424062465583.3610+16
6DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-13240722910.510.6610-1
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014 - SYGNITY EKSTRALIGA2014-10-0524102465383.3610-3
8LOTTO Mistrzostwa Polski w Szachach2014-04-0224192464393.9610-9
9Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga2013-09-1524002305785.0410+19
10ENEA Mistrzostwa Polski w Szachach2013-04-21240824233.594.3210-8
11Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga 2012-09-0923832319795.3115+25
12DMP - Ekstraliga Seniorów2010-09-12240024212.594.2310-17

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-2125502338796.93100
2ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-0825442383796.3910+6
3II Ogólnopolski Memoriał im. Karola Zieleźnika2016-11-1125492352464.510-5
4XIX Królewski Gambit Radomia gr. A2016-05-29255723225.586.3210-8
5IV Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2016-05-08255524465.585.210+2
6XIX MEMORIAŁ SZACHOWY IM. HENRYKA KAWELCZYKA2016-05-01256123465.586.1610-6
7Turniej z okazji Jubileuszu 100-lecia Dąbrowy Górniczej gr OPEN2016-04-2325542307897.2910+7
8VIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15'2016-03-0525512296675.6710+3
9XV Memoriał Szachowy im. Stanisława Szymańskiego - Open A2016-01-1625442289897.2910+7
10Memoriał Szachowy im. Wiktora BALCARKA - OPEN2015-12-12252823886.574.8310+16
11Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'152015-11-22252123257.596.7510+7
12III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-22251423476.585.7610+7
13VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15' - Turniej A2015-02-2825102277675.5310+4
14MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW - FINAŁ2014-12-1825072207221.710+3
15Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar ARP Sp. z o.o.2014-11-2324942379674.6210+13
16VIII Memoriał Szachowy "Dziewięciu z Wujka" - Grupa Open2014-11-22247823296.574.910+16
17IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-1524702340796.1210+8
18Turniej Szachowy P-15 z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja OPEN2014-05-1124782280696.8410-8
19OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15' - Turniej A2014-03-0124692245897.0210+9
20IX Mistrzostwa Rydułtów2013-10-1924622224897.210+7
21dGCS Open - V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców2013-09-2124332389895.0410+29
22Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej OPEN SPODEK KATOWICE2013-03-24242922655.575.0410+4
23Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.20132013-01-1324272408594.7710+2
24Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 11-12.01.20132013-01-1224222271453.510+5
25Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'15 - MEMORIAŁ FRANCISZKA PROCHOWNIKA 2012-11-17241422307.596.6610+8
26Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-1324002314795.5810+14

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXX MOKATE o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2017-11-19259023929.5107.610+19
2Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-022590247210159.9100
3Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-01259624437117.710-6
4Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych2017-05-032610236691310.410-14
5MOKATE XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy2017-04-3026082347675.7410+2
6OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-01-07260724088.5118.3610+1
7XXV MOKATE OPEN o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2016-11-27260823808.5118.6910-1
8Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-122598244511.51510.510+10
9Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-11258924119118.0310+9
10Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja2016-04-30258323847.596.8410+6
11XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29257023869.5118.1410+13
12 Turniej z okazji Święta Niepodległości o Puchar Władysława Winiarczyka - Grupa A OPEN2015-11-28256623509118.5810+4
13Memoriał Tadeusza Tomalczyka2015-11-2025602331786.3210+6
14Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych o Puchar Prezydenta Miasta - OPEN2015-05-03255323619118.2510+7
15XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-092521223533.53630.2410+32
16MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08251022929107.810+11
17XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0324622208343629.1610+48
18Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Szachach Błyskawicznych2013-03-022459224210.51310.1410+3
19XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Godźka2013-02-1024422200131411.210+17
20European Blitz Chess Championship 20122012-12-14244222604.564.44100
21Turniej Niepodległości o Puchar Mirosława Pszonki 2012-11-10243323637.5116.610+9
22Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2012-10-212426234011159.310+16
23Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2012-10-21242622577117.9210-9
24European Blitz Chess Championship 20112011-12-1624212171332.4310+5
25I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN D Blitz2011-08-1324002166141511.8510+21

Tabela przeciwników
 
XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w18598IStelmaszuk, Maciej1847MGLKS Parnas Oława 1993
2b1440I++Lizak, Jakub2114KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1998
3w1776kSmołka, Marcin 2251MKSZ Rybnik 1996
4b1647mKaczmarek, Aleksander 2244KMKSz Victoria Kielce 1997
5w=1287mPiesik, Piotr 2392UKS Hetman Częstochowa 1990
6b025253kRazin, Vadim2200Chmelnicki1990
7w12694I++Jelonek, Michał2121KS DORS Ruda Śląska 1983
8b12372kSzmyd, Arkadiusz2077KS Roszada Żory1983
9b0659kWiewióra, Eneasz 2307SSz GMINY Pawłowice1994
10w12203mGrzelak, Artur2304SSz Modus Warszawa1972
11b0FMGerasimenyk, MikhailKiev1987
12w11969ICieślar, Michał 2201MUKS SZS Cieszyn1994
13b1211kKowalczyk, Rafał 2274LKS PARK Starzenice 1993
14w1181kPaszewski, Mateusz2257UKS Hetman Częstochowa 1995
15b11778kSroka, Janusz 2213TMS Roszada Gliwice 1976
16w14440I+Skrzyczek, Tomasz 2063KS DORS Ruda Śląska 1984
17w11118I++Kastelik, Adrian2231AKS Mikołów 1990
18b11081I++Sapeta, Robert2031SSz GMINY Pawłowice1982
19w16588ISzczerba, Marek 2042TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978
20b14444I+Lach, Krzysztof 2010SCS Sokół Chorzów1963
21w1645I++Dzierżak, Radosław2141Ksz Górnik Lędziny1995
22b17017kSamborski, Henryk 2123UKS Ognisko Rydułtowy1965
23w16585IIRychlik, Sylwester1955TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1982
24b14150IMarchewka, Jakub2001OKSz Społem Opole1976
25b1760kDziodzio, Angelika2130MKSZ Rybnik 1996
26w1II+Jankowski, Aleksander WKSz Hetman Wrocław1988
27b1655I+Janulek, Dawid1952PSSz Pszczyna 1996
28w14401kGorczyca, Dominika2041KS DORS Ruda Śląska 1982
29b112891IWiejaczka, Bartłomiej2059KKSz Kraków1987
30w11619I++Kumala, Aleksander2226WKS Kopernik1993
31w1IIKravets, OlexanderChmelnicki1968
32b12536I++Żyłka, Stanisław 2009UKS 21 Podlesie 1999
33b12696kBłasiak, Mirosław 1832AKS Mikołów 1954
34w11793I+Kalmuk, Krzysztof 1951KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1996
35b11661IWróbel, Maciej 2020MGLKS Parnas Oława 1985
36w19739II+Tarasek, Bogdan 1951Bytom 1963
37b15197IISzmidt, Wojciech1844Pawłowice1996
38w12371kDrabiniok, Kazimierz2140KSz Zefir Boguszowice 1965
39b12408IIWilczek, Piotr1791Niedobczyce 1975
40w1Olijnyk, JuliaChmelnicki1989
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)