ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10760);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1100106 Ranking CA (Klasyczne):2488 (20)
ID CR: 2659 Ranking CA (Szybkie)2489 (117)
Nazwisko Imię:Gdański, Jacek Ranking CA (Błyskawiczne)2474 (109)
Rok urodzenia:1970
Klub:KSz HETMAN Katowice
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Nieoficjalne II Mistrzostwa Polski w Bullet 1+1"2017-03-20250023674.596.1210-16
2Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-1524842276221.5410+4
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-30249423013.564.510-10
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - EKSTRALIGA2011-10-09249824312.552.9510-4
5DMP - Ekstraliga Seniorów2010-09-1225002427474.210-2

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. A2017-11-11249123026.596.7510-2
2XX Królewski Gambit Radomia - gr. A2017-05-2824922313575.1110-1
3V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-2124792324785.6810+13
4II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2016-12-10248022445.575.610-1
5IV Jurajski Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN - 1100 PLN2016-01-0524842301464.4410-4
6Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1124812265564.6810+3
7Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej - szachy szybkie2015-10-1724852263575.4610-4
8dGCS OPEN - VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców2014-11-29247623645.574.5510+9
9II Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty (zgłoszony do FIDE)2014-03-30248022666.596.9310-4
10Mistrzostwa Warszawy 2013 - Rapid2013-10-19248123885.595.6710-1
11Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich 2013 (do FIDE)2013-09-28247923406.596.2110+2
12Królewski Gambit Radomia - gr. A.2013-05-19248423884.585.0410-5
13XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-20250323384.596.4810-19
14European Rapid Chess Championship 20112011-12-18250322476.586.48100
15Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich 20112011-10-2925002338685.6810+3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2017-07-01246323019117.8110+11
2II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych2016-12-0924552223897.1110+8
3Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20162016-06-11246023866116.610-5
4Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych 2016-05-03246923258138.9710-9
5Mistrzostwa Polski Administracji Rządowej - szachy błyskawiczne2015-10-1724702240797.1110-1
6European Blitz Chess Championship 20122012-12-14247623034.575.1110-6
7Mistrzostwa Warszawy 2011 w szachach błyskawicznych2011-11-26249023096107.410-14
8Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych 20112011-09-24248823319.5139.2310+2
9Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-292513236281510.510-25
10Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-28250023159.5118.1410+13

Tabela przeciwników
 
Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 2016
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b11680FMKarpus, Michał 2268UKS Rotmistrz Grudziądz2000
2w01175GMSoćko, Bartosz 2610KSz HETMAN Katowice 1978
3b0191IMKlekowski, Maciej 2576TS Wisła Kraków 1992
4w14852kProbola, Bartosz2242LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1986
5b12927IMStachańczyk, Jacek 2202MCKiS Jaworzno1977
6w11212k+Kukuła, Paweł 2271UKS Rotmistrz Grudziądz1978
7b11179GMCyborowski, Łukasz 2562LKS Wrzos Miedzyborów1980
8b01203GMPakleza, Zbigniew 2589SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1986
9w12130FMPlichta, Kamil2425OKSiR Wisznia Mała 1990
10b0954kDuch, Mariusz 2188SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1971
11w01219FMŁobejko, Rafał2313KSz DRAKON Lublin 1978
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)