ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11695);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1118676 Ranking CA (Klasyczne):2073 (53)
ID CR: 6061 Ranking CA (Szybkie)2089 (18)
Nazwisko Imię:Sapeta, Robert Ranking CA (Błyskawiczne)2196 (252)
Rok urodzenia:1982
Klub:Stowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice
Tytuł:I++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11209622171.593.0615-23
2XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - OPEN FIDE2015-12-3120931990695.7615+3
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-13209221763.593.4215+1
4XI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - Open2015-07-19207620036.595.415+16
5IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA A2013-07-1420831914696.4815-7
6DMP - II Liga seniorów2010-09-12210021272.583.6815-17

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Wiesława Hanczarka2017-06-0420972010595.5815-8
2VII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)2015-06-06210019086.596.7515-3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-0521132131223516.4515+83
2XXV MOKATE OPEN o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2016-11-27211120237116.8215+2
3XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-0621112021163320.4615-66
4XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29211520296.5116.8215-4
5XVI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2015-11-082117205120.53520.6515-2
6MOKATE OPEN XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - blitz 2014-12-0721281932696.7515-11
7XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-092031205723.53717.0215+97
8MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08203019377116.9315+1
9XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0320722007193721.8315-42
10XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Godźka2013-02-10205320648.5157.215+19
11XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-042129203119.53924.5715-76
12XVI MEMORIAŁ SZACHOWY im. Stanisława Godźka2011-01-29210021287.5125.5215+29

Tabela przeciwników
 
XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b12740IIŚwierad, Łukasz 1776MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1997
2w1Olsza, Henryk Pszczyna1966
3b0IMGolubka, Petr Dolyna1989
4w16851I+Foltyn, Łukasz 1971MUKS SZS Cieszyn1988
5b01172GMHeberla, Bartłomiej2524ŻTMS Baszta Żnin1985
6w1676I++Mucha, Piotr2089KSz HETMAN Katowice 1997
7b12536IŻyłka, Stanisław 1898SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1999
8w0947FMMulet, Piotr2270GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 1973
9b1794kBanasik, Henryk 2020SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1958
10w11118I++Kastelik, Adrian2187AKS Mikołów 1990
11b0211kKowalczyk, Rafał 2231LKS PARK Starzenice 1993
12w0158kPolok, Kacper 2247KSz Silesia Racibórz 1994
13b03995II+Śleziński, Nikodem1851LKS Strażak Zabrzeg1997
14w115892IOlszynski, Michal 2083LKS Zarzewie Prudnik1983
15b0966kSiedliński, Piotr2002MCKiS Jaworzno1991
16w01793IKalmuk, Krzysztof 1789KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1996
17w18912INisztuk, Michal 2031Słupsk 1957
18b1492II+Kwiatkowska, Agnieszka1649UKS Rodło Opole2000
19w0194k++Barski, Radosław 2245TS Wisła Kraków 1993
20b012279IIIZięba, Robert1706Nysa1983
21w06218IIZiemski, Przemysław1643KS DORS Ruda Śląska 1988
22b015585IIBłaszczak, Karol 1800LKS PARK Starzenice 1987
23b12716IIMucha, Marek1731PSSz Pszczyna 1961
24w1262IWiatr, Maria1719PSSz Pszczyna 1994
25b12311IKlepek, Witold1971PSSz Pszczyna 2000
26w=4414IBotor, Michalina1839AKS Mikołów 1990
27b14193IIHadzicki, Tomasz2065LKS Zarzewie Prudnik1990
28b01287mPiesik, Piotr 2280UKS Hetman Częstochowa 1990
29w14354IBorys, Jacek2106PSSz Pszczyna 1991
30w0440ILizak, Jakub2020KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1998
31b06588ISzczerba, Marek 2075TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978
32w16213IIZiemski, Jarosław1856KS DORS Ruda Śląska 1986
33b04555kWilk, Krzysztof 2135KS Unia Bieruń Stary 1981
34w13951IIBizoń, Dominik 1551UKS Ognisko Rydułtowy1996
35b1291ISzczurek, Natalia 1840KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1992
36w01203IMPakleza, Zbigniew 2462KSz Warsaw Sharks Warszawa1986
37b1655IJanulek, Dawid1972PSSz Pszczyna 1996
38w0191mKlekowski, Maciej 2488UKS Hetman Częstochowa 1992
39b0FMShilov, SergejUkraina 1970
40w=4138IISitek, Dawid1873KSz Zefir Boguszowice 1975
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)