ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10794);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1118676 Ranking CA (Klasyczne):2073 (53)
ID CR: 6061 Ranking CA (Szybkie)2089 (18)
Nazwisko Imię:Sapeta, Robert Ranking CA (Błyskawiczne)2196 (252)
Rok urodzenia:1982
Klub:Stowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice
Tytuł:I++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga2016-09-11209622171.593.0615-23
2XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - OPEN FIDE2015-12-3120931990695.7615+3
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-13209221763.593.4215+1
4XI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - Open2015-07-19207620036.595.415+16
5IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA A2013-07-1420831914696.4815-7
6DMP - II Liga seniorów2010-09-12210021272.583.6815-17

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Wiesława Hanczarka2017-06-0420972010595.5815-8
2VII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)2015-06-06210019086.596.7515-3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2017-11-0521132131223516.4515+83
2XXV MOKATE OPEN o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2016-11-27211120237116.8215+2
3XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-0621112021163320.4615-66
4XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29211520296.5116.8215-4
5XVI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2015-11-082117205120.53520.6515-2
6MOKATE OPEN XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - blitz 2014-12-0721281932696.7515-11
7XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-092031205723.53717.0215+97
8MOKATE OPEN - VIII MIĘDZYNARODOWY BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)2013-12-08203019377116.9315+1
9XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0320722007193721.8315-42
10XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Godźka2013-02-10205320648.5157.215+19
11XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-042129203119.53924.5715-76
12XVI MEMORIAŁ SZACHOWY im. Stanisława Godźka2011-01-29210021287.5125.5215+29

Tabela przeciwników
 
XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b1459II+Kotula, Magdalena 1615SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1998
2w04193IIHadzicki, Tomasz2047LKS Zarzewie Prudnik1990
3b02311IKlepek, Witold1906Pawłowice2000
4w1Baranek, NorbertOLKUSZ1973
5b=4414IBotor, Michalina1808AKS Mikołów 1990
6w04150IMarchewka, Jakub2030Rudniki 1976
7b11817IIRacławicki, Kacper 1623UKS Rodło Opole2000
8w=15894II+Sroka, Sławomir1818UKS Hetman Koronny Trzebinia1984
9b1555IITustanowski, Mateusz1810LKS Zarzewie Prudnik2001
10w06585IIRychlik, Sylwester1700TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1982
11b09739II+Tarasek, Bogdan 1884Bytom 1963
12w16218IIZiemski, Przemysław1622Piekary Śląskie 1988
13b13995IIŚleziński, Nikodem1704LKS Strażak Zabrzeg1997
14w14138IISitek, Dawid1819KSz Zefir Boguszowice 1975
15b14425I+Świech, Piotr1957AKS Mikołów 1958
16w11969ICieślar, Michał 2149MUKS SZS Cieszyn1994
17b0191mKlekowski, Maciej 2448UKS Hetman Częstochowa 1992
18w=2372I++Szmyd, Arkadiusz2061KS Roszada Żory1983
19b06588ISzczerba, Marek 2014TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978
20w14444I+Lach, Krzysztof 2006KS DORS Ruda Śląska 1963
21b0211kKowalczyk, Rafał 2182LKS PARK Starzenice 1993
22w05576FMKot, Jerzy2164KSz Polonia Wrocław1942
23b1966I++Siedliński, Piotr2100MCKiS Jaworzno1991
24w11967kKaleta, Błażej2250KSz HetMaN Szopienice Katowice1994
25b01024mTustanowski, Robert 2323LKS Zarzewie Prudnik1972
26b04440I+Skrzyczek, Tomasz 2050KS DORS Ruda Śląska 1984
27w16830IIPolok, Robert 1734Zabrzeg 1986
28b01118I++Kastelik, Adrian2199AKS Mikołów 1990
29w12694I+Jelonek, Michał2047KS DORS Ruda Śląska 1983
30w0158kPolok, Kacper 2225KSz Silesia Racibórz 1994
31b0776ISmołka, Marcin 2154MKSz Rybnik 1996
32w16589IIGóralczyk, Krystian1891TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1995
33b16213IIZiemski, Jarosław1779KS DORS Ruda Śląska 1986
34b11287mPiesik, Piotr 2311UKS Hetman Częstochowa 1990
35w012867FMMotyka, Michał 2259Bielsko-Biała1989
36b0947FMMulet, Piotr2291GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 1973
37w01007kBanasik, Krzysztof2108LKS Zarzewie Prudnik1985
38w15197IISzmidt, Wojciech1672Pawłowice1996
39b1676IMucha, Piotr2012KSz HetMaN Szopienice Katowice1997
40b01288I++Dudys, Jakub2200KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1991
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)