ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11395);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1346 (7)
ID CR: 71950 Ranking CA (Szybkie)1204 (118)
Nazwisko Imię:Wieścieciński, Adam Ranking CA (Błyskawiczne)1359 (4)
Rok urodzenia:2008
Klub:GKSz Kornuty Gorlice
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr.B (dzieci do lat 10)2017-10-2914001215375.1825-54

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołaj 2017 - gr.B - do lat 102017-12-0211931143584.5625+11
2X Otwarty Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości gr.D2017-11-1912101186373.7125-17
3Grand Prix - Turniej III - gr.B2017-11-1111561181562.8225+54
4Drużynowe Mistrzostwa Powiau Szkół Podstawowych2017-11-08115911423.573.6425-3
5Drużynowe Mistrzostwa Gorlic Szkół Podstawowych2017-10-25117611532.563.1825-17
6Grand Prix - Turniej II - gr.B2017-10-0711711141473.7825+5
7Grand Prix - Turniej I - gr.B2017-09-09111611415.573.2925+55
8Akcja Lato - Turniej II - gr.B2017-08-31115210861.552.9525-36
9Akcja Lato - Turniej I - gr.B2017-07-03114810634.574.3425+4
10Grand Prix - Turniej IX - gr.C2017-06-17119010402.564.225-42
11Dzień Dziecka 20172017-06-0112051091474.6225-15
12XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.A (do lat 10)2017-04-2912391173142.3625-34
13Grand Prix - turniej VII - gr.C2017-04-08125910544.575.3225-20
14Grand Prix - Turniej VI - gr.C2017-03-04128810703.564.6825-29
15Grand Prix - Turniej V - gr.C2017-02-2512961096575.3225-8
16Akcja Zima - gr.A - do lat 102017-02-0613001112575.1825-4
17Mikołaj 2016 - gr. do lat 8 i 102016-12-0313481136596.9325-48
18Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych2016-12-0214001138254.125-52

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIV Turniej szachowy o Puchar Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej2016-12-1714001464041.6425-41
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)