ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19310)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23196);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33393)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (101);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12902)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11545);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1126431 Ranking CA (Klasyczne):2312 (49)
ID CR: 6145 Ranking CA (Szybkie)2325 (107)
Nazwisko Imię:Szwed, Jacek Ranking CA (Błyskawiczne)2313 (130)
Rok urodzenia:1989
Klub:KSz HETMAN Katowice
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów2016-10-0223042223342.4415+8
2Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga2016-09-1123002282473.7115+4
3DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA2015-09-1322902310473.2915+10
4DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW2015-01-2522992116696.6615-9
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-1922742106664.3215+25
6I TURNIEJ SZACHOWY KARPACZ - CHESS OPEN2012-07-0722852089696.7515-11
7DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 20112011-05-1523002242374.0615-15

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1WEEKEND SZACHOWY W SILESIA CITY CENTER - OPEN2016-04-16234121293.564.6215-16
2VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15' - Turniej A2015-02-2823312252574.2715+10
3III Szachowy Turniej Otwarty o Puchar Zamku2014-05-0423182084897.1115+13
4XIX MEMORIAŁ SZACHOWY im. STANISŁAWA GODŹKA - OPEN2014-01-25230921986.595.8515+9
5Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 17-18.01.20142014-01-18231422035.595.8515-5
6OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15' - Turniej A2013-03-02230521037.596.8415+9
7Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.20132013-01-13229221735.574.6215+13
8IV OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA2012-06-0222942085686.1615-2
9OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SOSNOWCA W SZACHACH AKTYWNYCH P-15' - Turniej A2012-03-03230020926.596.9315-6
10Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy2012-01-08230021904.574.55150
11Akademickie Mistrzostwa Śląska2011-11-1822992089796.9315+1
12III MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA SZELĄGA i ALFREDA CZARNOTY2011-11-11230820766.597.1115-9
13Puchar Wójta Gminy Ożarowice & Puchar Sedlaczka 2011 2011-11-05230020857.596.9315+8

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Małopolski w Szachach Błyskawicznych2016-05-07232021963.564.0215-7
2Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych 2016-05-03231622508137.6715+4
3III Turniej Akademii Arcymistrzów2016-03-3122942023997.4715+22
4II Turniej Akademii Arcymistrzów2016-02-13228321786.595.7615+11
5Turniej towarzyski na Akademii Arcymistrzów2015-11-28229721676.5117.4815-14
6Akademickie Mistrzostwa Śląska 2014-12-1223162061697.2915-19
7MOKATE OPEN XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - blitz 2014-12-07229121496.574.8315+25
8Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów - blitz2014-05-01232721625.5117.9215-36
9Akademickie Mistrzostwa Śląska2012-12-0723222137796.6615+5
10II Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open D BLITZ - P'52012-04-1422992054121310.415+23
11European Blitz Chess Championship 20112011-12-16232021115.596.9315-21
12XVI Memoriał Szachowy im. Emila Oleja - Blitz OPEN2011-10-22233421769149.9415-14
13OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" - Turniej Blitza2011-08-272300208710107.715+34
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)