ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11429);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21859248 Ranking CA (Klasyczne):1339 (139)
ID CR: 60753 Ranking CA (Szybkie)1353 (171)
Nazwisko Imię:Kowalik, Piotr Ranking CA (Błyskawiczne)1378 (20)
Rok urodzenia:2007
Klub:KSz Polonia Warszawa
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mikołajkowy turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)2017-12-10136512972.563.5425-26
2Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2017-11-2613141371572.9425+51
3III IGRZYSKA SZKOLNE - grupa A2017-10-2913281378262.5825-14
4MMM2017 WM-MA - chłopcy2017-09-10135413023.584.5625-26
5MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2017-07-09136913023.574.1325-15
6I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open D2017-07-03137312815.595.6725-4
7Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 112017-06-18138813233.574.1325-15
8Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Klasycznych Grupa C-102017-05-2813461378452.325+42
9Wioswnny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2017-03-1213231369473.0825+23
10Mikołajkowy turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)2016-12-1113091318473.4325+14
11Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)2016-10-2312811343472.8725+28
12Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2006-2008)2016-09-25130213162.573.3625-21
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D2016-07-10128812933.562.9425+14
14XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (do 10 lat)2016-07-0512821180695.7625+6
15Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92016-06-12124213064.572.8725+40
16Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-102016-04-24125212083.573.9225-10
17Ferie z szachami w Zielonce (dla IV i III oraz II kat. kobiecej)2016-02-1413051291163.1225-53
18Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)2015-11-2912861316473.2225+19
19Bursztynowe Wybrzeże B 20152015-08-2913391271274.1325-53
20Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C102015-05-0214001177375.4625-61

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. C2017-11-1113611332484.3225-8
2Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Szybkich Grupa C-102017-06-1113181209553.2525+43
3XXII TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 10 lat Warszawa Bielany 20172017-05-1413181320363250
4XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2007 i młodsi2017-04-0813141274352.825+4
5XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2017-02-1113361468161.9225-22
6Turniej z okazji XXV FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY2017-01-1413531329373.7125-17
7XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4B2016-12-0313391288463.4225+14
8Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2016-11-1913391337363250
9XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3B2016-11-12130912305.574.2725+30
10Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-1113321216595.9425-23
11XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2B2016-10-011282128056325+50
12XXII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1B2016-09-0312621243463.1825+20
13XXI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 10 lat Warszawa Bielany 20162016-05-1512821303262.8225-20
14WOM szkolny - finał2016-04-19128913082.562.8225-7
15Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-102016-04-1713061183474.6925-17
16XIII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2006 i młodsi2016-03-1912991256231.6825+7
17XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1B2016-01-2312621262452.525+37
18Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-2112971204374.4125-35
19Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B - do lat 102015-11-1113291211485.2825-32
20Jesienny turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych2015-10-2512901108664.4425+39
21IV Wesoła SP353 rocznik2007 i młodsi2015-09-2612991253363.3625-9
22Turniej o Puchar Chess Academy - Grupa A (do lat 10)2015-06-2112911273352.6525+8
23IV Otwarte Mistrzostwa SP 321 na Bemowie dla dzieci urodzonych w 2007 r. i mł.2015-05-1713071136353.6525-16
24Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - C102015-05-0313221202474.6225-15
25III Wesoła SP353 rocznik2007 i młodsi2015-04-1813181160342.8425+4
26XII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 2005 i młodsi2015-03-2813201230353.125-2
27II Turniej B dla dzieci WesołaSP 3532015-03-1413391133353.825-19
28Zimowy turniej na Bemowie dla zawodników ur. w 2007 r. i młodszych2015-02-2213571214242.7625-18
29I Turniej B dla dzieci WesołaSP 3532015-02-1414001208253.7525-43

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej blyskawiczny2016-07-01139915123113.8525-21
2Turniej blitza "Buursztynowe Wybrzeże" 20152015-08-2814001438494.0525-1
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)