ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10761);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21825750 Ranking CA (Klasyczne):1237 (44)
ID CR: 56956 Ranking CA (Szybkie)1337 (225)
Nazwisko Imię:Hryniewski, Bartlomiej Ranking CA (Błyskawiczne)1350 (8)
Rok urodzenia:2004
Klub:UKS SZACH Gryfice
Tytuł:IV

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1WOLIN 2017 Open2017-11-1912121497260.9625+25
2Turniej Szachowy o Mistrzostwo Połczyna-Zdroju 2017-10-15118314012.561.3225+29
3Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga Juniorów ZZSzach2017-05-1311741474140.625+9
4Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg Turniej B (do rankingu 2000) Gwarantowana pula nagród 1000 zł2016-10-0211811481020.325-7
5III Liga Zachodniopomorskiego Związku Szachowego2016-04-0211881488020.325-7
6IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ChDK W SZACHACH KLASYCZNYCH2016-02-1411841466150.825+4
7III Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa B2015-12-2811971188252.5525-13
8IV Turniej o Nagrodę Mądrej Sowy2015-04-1912191309151.925-22
9Zimowy Turniej Klasyfikacyjny do 14002015-02-2211971251352.125+22
10VI FERIE 2014 - Turniej na kategorie P'602014-02-2812001363141.1225-3

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XV Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic2017-04-0213691436283.2825-32
2III OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2017-03-04135814743.593.0625+11
3Otwarty Turniej Zimowy - Ferie 20172017-02-2213291348462.8225+29
4Noworoczny Turniej Szachowy do FIDE - OPEN2017-01-29131614133.582.9625+13
5IX Mikołajkowy Turniej Szachowy2016-12-1112891547250.925+27
6X Turniej o Puchar Pana Cogito 2016-11-2613041518171.6125-15
7OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO ZA ROK 2016 - OPEN FIDE2016-11-1213391371594.1425+21
8Kaskadowy szach i mat - grupa do lat 12 (ur. 2004-2005)2016-11-0613041298573.5725+35
9Uznam Cup 20162016-10-16130315621.581.4425+1
10Turniej dla dzieci - O Nagrodę Mądrej Sowy - do lat 132016-06-11123913694.561.9225+64
11Rokosowo 2016 - turniej juniorów2016-05-14124612811.541.825-7
12XIII Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic2016-04-1012231410382.0825+23
13XI Memoriał Gabriela Bieńkowskiego2016-03-1312051431261.2625+18
14II OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2016-03-1212141486181.3625-9
15Turniej Szachowy na 90-lecie Polskiego Związku Szachowego - dla dzieci2016-03-0611911298231.0525+23
16VIII Turniej Gwiazdkowy2015-12-2011791430281.5225+12
17VIII Memoriał Janusza Kaweckiego2015-11-0811671421281.5225+12
18Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - grupa do lat 122015-10-2511911397040.9625-24
19Turniej Szachowy - Zamkowa Sowa2015-10-1711891395281.9225+2
20IX Ogólnopolski Turniej o Puchar "Pana Cogito"2015-10-1011741413271.425+15
214 Pory Roku - Lato z Szachami - Młode Talenty2015-09-12117313771.561.4425+1
22Uznam Chess 20152015-09-06116813011.541.2825+5
23Wojewódzka Olimpiada Młodzieży 2015 - C122015-06-27114813152.561.6825+20
24Szachowa Kuźnia #82015-05-101123112546325+25
25Turniej Szachowy Rokosowo 2015 - turniej juniorów2015-04-2611301258141.3225-7
264 Pory Roku - Wiosna z Szachami - Młode Talenty2015-04-11115312550.541.4425-23
27OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO2015-03-1511311348251.125+22
28VII Grand Prix Szkół Podstawowych ARKA MEDICAL SPA - Turniej #62015-03-14111813211.540.9625+13
29Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Trzebiatowa2015-03-0811281297151.425-10
30XIII Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic2015-03-0111101367271.2625+18
31Turniej Dodatkowy GP Wybrzeża 20142015-02-1511281325171.7525-18
32Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci do 14002015-01-1811341192131.2625-6
33VII Turniej Gwiazdkowy2014-12-2111241361281.625+10
344 Pory Roku - Jesień z Szachami - Młode Talenty2014-11-2211401118252.6525-16
35VII Memoriał Janusza Kaweckiego2014-10-2611251238241.425+15
36Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - gr. do lat 102014-10-1911611266041.4425-36
37Kamień Pomorski 20142014-06-0811451396271.3325+16
38Choszczeński Towarzyski Turniej Drużynowy2014-06-07119914230102.225-54
39Turniej Szachowy "Złoty Byczek" Świerzno 20142014-05-2512001435151.0525-1

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XI Turniej Złoty Byczek - Turniej Błyskawiczny 4'+2'' 20 rund2015-05-171400159608225-50
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)