ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11827);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21838577 Ranking CA (Klasyczne):1229 (64)
ID CR: 50262 Ranking CA (Szybkie)1231 (116)
Nazwisko Imię:Jastrzębski, Szymon Ranking CA (Błyskawiczne)1321 (88)
Rok urodzenia:2006
Klub:MUKS ŁASz Leonardo Łomża
Tytuł:IV

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C092015-06-14120912774.593.6925+20
2Puchar MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)2015-03-0111601322472.0325+49
3XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2015-01-2711271212472.6625+33
4Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (LU-PL) Chłopcy (2004-2006)2014-09-2111031260372.0325+24
5Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa C9 (2005 i młodsi)2014-09-1911461169283.7625-43
6Mini-ELO Białystok 2014 (4) grupa B2014-08-3111541123484.3225-8
7XIX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2014-02-0511311246493.0625+23
8XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B - do IV k2013-01-2210991162593.6925+32

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Gwiazd - Zakończenie XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-05-3012181372251.4525+13
2VI Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-04-2511971412251.1525+21
3POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" ŁOMŻA2015-03-28117114711.530.4525+26
4IV Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-02-1411651129352.7525+6
5III Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-01-101190118814225-25
6GRAND PRIX POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY województwo podlaskie - grupa do lat 082014-12-20119211163.563.625-2
7II Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-12-0611791470130.4525+13
8IV Turniej o Puchar Wójta Lelis2014-11-2911771325130.925+2
9II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2014-11-0911861443020.3625-9
10I Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-10-1811701347251.3525+16
11Jubileuszowy X Turniej Szachowy o Puchar św. Krzysztofa2014-09-0711901421040.8425-20
12XIV Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2014 - T1 - D10 + C102014-07-0112161074132.0725-26
13V Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-03-2211921243473.0125+24
14Idywidualne Powiatowe Mistrzostwa LZS w szachach2014-02-2312151428040.9225-23
15IV Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-02-2211911238473.0125+24
16II Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2013-11-3011981225252.325-7
17Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. V turniej2013-11-2911841190473.4325+14
18IGRZYSKA MIASTA ŁOMŻY - CHŁOPCY2013-10-2211891107121.2225-5
19Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. IV turniej2013-10-1812231178263.3625-34
20Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. III turniej2013-09-07118312484.572.8725+40
21VI Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-04-2611801193362.8825+3
22VII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Chłopców do 7 lat2013-03-2411901143363.4225-10
23III Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-03-1511911184363.0625-1
24II Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-02-1512001213252.425-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - IV turniej2015-06-1913081254463.4825+13
2III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - III turniej2015-05-1413071187463.9625+1
3III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - II turniej2015-04-2412971224463.625+10
4III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - I turniej2015-03-2712701286341.9225+27
5XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2015-01-28129712914105.125-27
6IV Mikołajkowy Turniej Rodzinny w szachach - Grupa B (ur. 2006 i starsi)2014-12-0712791238342.2425+18
7WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - IV Turniej2014-08-2912931223363.625-14
8WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - III Turniej2014-08-2212521334462.3425+41
9WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - II Turniej2014-07-28122912783.562.5825+23
10WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - I Turniej2014-07-0212331496010.1825-4
11II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - IV turniej2014-06-1812131319362.1625+20
12II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - II turniej2014-04-1111991270362.425+14
13II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - I turniej2014-03-2812001192363.0625-1
14V Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-04-1212121213252.525-12
15XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej C - blitz2013-01-24120013084103.525+12
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)