ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10814);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21841594 Ranking CA (Klasyczne):1248 (99)
ID CR: 38178 Ranking CA (Szybkie)1374 (317)
Nazwisko Imię:Bienias, Krzysztof Ranking CA (Błyskawiczne)1310 (153)
Rok urodzenia:2003
Klub:SP9/PGŁomża
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej klasyfikacyjny na III i II kat. szachową2017-10-09124815130101.825-45
2Turniej klasyfikacyjny2017-03-06121512544.573.1525+33
3XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A2017-01-24119512823.572.6625+20
4Otwarte Mistrzostwa Łomży w szachachach klasycznych - grupa B2016-11-2012171347161.9225-22
5Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2016 - B2016-08-2711681252583.0425+49
6Wakacje z Szachami grupa B2016-08-19118111203.574.0625-13
7XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C132016-06-19119913002.593.2425-18
8Turniej Klasyfikacyjny na III i II kat.2016-05-2212111349282.4825-12
9XXI Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2016-01-26117113453.571.8925+40
10Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię 2015-10-1111511296372.1725+20
11XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C132015-06-14119213031.593.1525-41
1257 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 20152015-06-0512241507081.2825-32
13XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A2015-01-2712091326372.3825+15
14XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B - do IV k2013-01-22120011525.595.1325+9

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1II Turniej - XIX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-12-0913751206575.0425-1
2Turniej Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży do lat 182017-12-0313631168564.525+12
3VI Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-06-1013641308474.0625-1
4Otwarty Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka2017-06-0413541281463.625+10
5XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C142017-05-28138114562.593.625-27
6Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja _ FIDE2017-05-07136615033.592.8825+15
7I GRAND PRIX OSTROŁĘKI w SZACHACH DLA DZIECI DO 12 LAT PATRONAT JERZY GRABOWSKI2017-04-3013651324473.9225+1
8XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka - mężczyźni2017-04-0213511456241.4425+14
9V Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-04-01131213204.562.9425+39
10Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Łomży w szachach - gr A (Sen - C - D -16)2017-03-18130612743.563.2425+6
11IV Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-03-1113191253363.5425-13
12III Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-02-1113281287363.3625-9
13II Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2017-01-1413351214353.325-7
14I Turniej - XVIII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-12-1013061536240.8425+29
15IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowi Mazowieckiej w szachach2016-11-0613231032121.725-17
16MISTRZOSTWA OSTROŁEKI W SZACHACH - WIOLETTA CUP Patronat Jerzy Grabowski Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęka 2016-10-3013301421262.2825-7
17Mistrzostwa Łomży w szachach szybkich2016-10-2313281560291.8925+2
18Turniej z okazji Dnia Dziecka2016-06-05130514363.582.5625+23
19Turniej z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja2016-05-0312221448581.6825+83
20VI Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-04-2312191172352.8525+3
21Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kat.2016-03-2012081053453.5525+11
22XIII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - roczniki 2005 20032016-03-1911871397251.1525+21
23I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Zambrowa2016-03-1311971361151.425-10
24V Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-03-1212091307141.4825-12
25IV Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-02-1311951266362.425+14
26III Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2016-01-0911971303131.0825-2
27Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię2015-12-1311911300251.7525+6
28II Turniej - XVII edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-12-0511891400140.9225+2
29Mistrzostwa Grupy Zachodniej SZS - Szkoły Podstawowe - Chłopcy2015-11-1411721113342.3225+17
30Turniej z Okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodleglosci FIDE2015-11-1111721295392.97250
31Turniej Gwiazd - Zakończenie XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-05-3012041329041.3225-32
32Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię2015-05-17116211164.552.825+42
33Turniej z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja2015-05-0311191308492.2525+43
34VI Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-04-2511271151252.3525-8
35POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" ŁOMŻA2015-03-2811291351151.125-2
36Indywidualne Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w szachach - gr B (13-10-8)2015-03-1511171263251.525+12
37V Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-03-1411211203131.1725-4
38Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową2015-02-2110861071452.625+35
39IV Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-02-1410421136462.2225+44
40III Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2015-01-1010561218020.5825-14
41II Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-12-0610521224130.8125+4
42Turniej z okazji 96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości2014-11-1110881200172.4525-36
43Turniej Szachowy na V i IV kategorię szachową2014-11-0910671118352.1525+21
44I Turniej - XVI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-10-1811051099152.5525-38
45XIV Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2014 - T3 - C13 + C162014-07-0111381313051.3525-33
46VI Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-04-2610941226472.2425+44
47V Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-03-2211201114263.0625-26
48Idywidualne Powiatowe Mistrzostwa LZS w szachach2014-02-2311261261141.2825-6
49IV Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2014-02-2211231188372.8725+3
50II Turniej - XV edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach2013-11-3011191146241.8425+4
51Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. V turniej2013-11-2911241150373.2225-5
52IGRZYSKA MIASTA ŁOMŻY - CHŁOPCY2013-10-2211381297020.5825-14
53Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. IV turniej2013-10-1811341287261.825+4
54Międzyparafialna Liga Szachowa pod patronatem Biskupa Łomżyńskiego. III turniej2013-09-0711471208262.5225-13
55VI Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-04-2611701178262.9425-23
56III Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-03-15118211842.56325-12
57II Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-02-1512001232262.7625-18

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej C2017-01-25128813416.5135.5925+22
2Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" Turniej Blitza2016-08-2512521418492.5225+36
3Mistrzostwa Łomży w grze byskawicznej na 2016 r2016-04-2412901459192.5225-38
4XXI Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2016-01-27128213065.5115.1725+8
5Turniej Mikołajkowy2015-12-06130113311.552.325-19
613. runda Grand Prix Białegostoku "Lato-jesień 2015"2015-10-3013341411162.3425-33
7III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - IV turniej2015-06-1912731330562.5225+61
8III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - III turniej2015-05-1412571190342.3625+16
9III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - II turniej2015-04-2412401201463.325+17
10III edycja GRAND PRIX z LEONARDO - I turniej2015-03-2712271089453.4525+13
11XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2015-01-28119712865103.825+30
12IV Mikołajkowy Turniej Rodzinny w szachach - Grupa B (ur. 2006 i starsi)2014-12-0711931222241.8425+4
13WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - IV Turniej2014-08-2912171342161.9825-24
14WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - III Turniej2014-08-2211981291362.2225+19
15WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - II Turniej2014-07-2811921274372.7325+6
16WAKACJE Z SZACHAMI W LEONARDO - I Turniej2014-07-0212041296141.4825-12
17II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - IV turniej2014-06-1811881271362.3425+16
18II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - II turniej2014-04-1112051116363.7225-17
19II edycja GRAND PRIX w LEONARDO - I turniej2014-03-2811911261362.425+14
20XIX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej C2014-02-06119212894114.0725-1
21V Turniej - Zimowo-wiosenne Grand Prix w LEONARDO2013-04-12121511642.563.4225-23
22XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej C - blitz2013-01-2412001319372.3825+15
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)