ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18642)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (21967);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (31806)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (30);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12484)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10786);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1170546 Ranking CA (Klasyczne):2468 (133)
ID CR: 3187 Ranking CA (Szybkie)2449 (80)
Nazwisko Imię:Duda, Jan-Krzysztof Ranking CA (Błyskawiczne)2476 (75)
Rok urodzenia:1998
Klub:MKS MOS Wieliczka
Tytuł:GM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1LOTTO INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI 2016-04-07245225015.593.8710+16
2LOTTO Mistrzostwa Polski w Szachach 20152015-04-01244024595.594.2310+12
3MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. A2014-07-20242923573.542.410+11
4LOTTO Mistrzostwa Polski w Szachach2014-04-0224072461693.7810+22
5Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2013-09-1523982515241.3615+9
6ENEA Mistrzostwa Polski w Szachach2013-04-2123822431593.8715+16
7XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-A2013-01-0423912275242.6415-9
8DMP - I liga juniorów2012-07-2923602152996.9315+31
9Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat2012-03-24233422357.595.7615+26
10Enea Mistrzostwa Polski w Szachach 20122012-02-2623182452492.8815+16
11"Comarch Cup" - GM tournament CRACOVIA'2011 2012-01-0423172402251.915+1
12VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ GM2011-08-11229924302.541.2815+18
13MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A2011-07-22229722643.563.315+2
14Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2011-07-0222762102896.5715+21
15World School Chess Championship 2011 -open 132011-05-0822791979454.2515-3
16Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat2011-03-12228520726.596.9315-6
17DMP - I Liga juniorów2010-07-14226920078.597.3815+16
18Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 16 lat2010-03-14230020277119.1315-31

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1ATLAS STACJA NOWA GDYNIA - MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH SZYBKICH 20172017-01-08242024147.594.5910+29
2Małopolska Licealiada Młodzieży w szachach - chłopcy2016-04-13241121796.575.5310+9
3Drużynowy Turniej Szkół o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty (PGIM)2015-04-1523982098665.115+13
4Małopolska Licealiada Młodzieży w szachach chłopców2015-02-1123792131775.6715+19
5Gimnazjada w szachach - etap powiatowy CH2013-01-1023682078554.215+11
6Turniej Drużynowy Szkół o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty (GIMNAZJA)2012-06-1523572057554.2515+11
7MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA D - CHŁOPCY2012-03-2623372046997.6515+20
8Gimnazjada w szachach - etap powiatowy CH2012-01-1223262026554.2515+11
9Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich Juniorzy do 18 lat 2011-07-3123052214795.5815+21
10MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH - GRUPA B - CHŁOPCY2011-04-1922851985997.6515+20
11Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2723002078697.0215-15

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych 2016-05-032448238210.5137.6710+28
2Turniej Towarzyszący - USTROŃ BLITZ2015-07-2824292212997.0210+19
3Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych o Puchar Prezydenta Miasta - OPEN2015-05-03239523478105.715+34
4ZGRUPOWANIE W SPALE - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-0223472322894.7715+48
5European Blitz Chess Championship 20122012-12-1423222283563.315+25
6TURNIEJ AKADEMII SZACHOWEJ PZSzach.2012-10-23230220678.597.1115+20
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 18 lat 2011-08-0122712192784.8815+31
8Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28230020916.5118.4715-29
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)