ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11829);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21814708 Ranking CA (Klasyczne):1206 (120)
ID CR: 30072 Ranking CA (Szybkie)1364 (86)
Nazwisko Imię:Barłowski, Kamil Ranking CA (Błyskawiczne)1584 (6)
Rok urodzenia:2003
Klub:RzKSz Rzeszów
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Półfinał Mistrzostw RzKSZ RDK2016-04-08124912252.584.2425-43
2 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 20162016-03-1212531335131.1725-4
3TURNIEJ JESIENNY w RDK2015-12-1112371314362.3425+16
4Półfinał Mistrzostw RzKSz2015-06-1212341367392.8825+3
5Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20152015-03-1512251457130.6325+9
6Turniej Zimowy 2015-03-13119713702.551.3525+28
7III Turniej Noworoczny2014-12-3112241412182.0825-27
8Turniej Jesienny2014-12-0512171283493.6925+7
9VII Mistrzostwa Rzeszowa Grupa B2014-11-1112091272241.6425+8
10Półfinał Mistrzostw RzKSz2014-06-1312261372292.725-17
11Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz2014-03-1412261490181.4425-11
12II Turniej Noworoczny Rzeszów2013-12-3112461395161.825-20
13Turniej Jesienny 20132013-12-20127312643.594.5925-27
14Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK- rocznik 2003-2005 Chłopcy2013-06-2313461351183.9225-73
15Półfinał Mistrzostw RzKSz2013-06-0713491375494.1425-3
16V Mistrzostwa Rzeszowa do 10 lat2012-11-11131813365.594.2325+31
17Półfinał Mistrzostw Rz K Sz2012-06-1513361416272.7325-18
18Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-9 lat2011-10-2314001435183.625-64

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Eliminacje do Mistrzostw Juniorów 20162016-05-06133313024.563.2425+31
2Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach na rok 2015/162015-09-2112981294573.5725+35
3XIV TURNIEJ WIELKANOCNY2015-04-0412731401361.9825+25
4Eliminacje do Mistrzostw Rz K Sz2015-01-1612521330483.1225+21
5Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach na rok 2014/152014-10-0312481322372.825+4
6XIII Turniej Wielkanocny2014-04-1912291359372.2425+19
7Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach na rok 2013/142013-10-0812441388020.6225-15
8XII Turniej Wielkanocny2013-03-3012551303383.4425-11
9Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz2013-01-1112191274462.5225+36
10XI Turniej Wielkanocny2012-04-0712191373272.03250
11Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz 2012-01-20121611703.563.3625+3
12Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 9 - ur. 2002-20032011-06-1911911314492.9725+25
13X Turniej Wielkanocny2011-04-2312001316272.3825-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowo - Rejon V2015-11-0516001381464.6825-16
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)