ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18787)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22180);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32230)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (392);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12557)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10884);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1124200 Ranking CA (Klasyczne):2194 (7)
ID CR: 2743 Ranking CA (Szybkie)2178 (98)
Nazwisko Imię:Kopczynski, Michal Ranking CA (Błyskawiczne)2230 (24)
Rok urodzenia:1990
Klub:MTSz Mińsk Mazowiecki
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/20132013-02-2421812090453.115+13
2Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza2011-03-2022002100021.2815-19

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa A (turniej rozgrywany w ramach akcji 90 turniejów na 90-lecie PZSzach)2016-10-1621622119573.9215+16
2Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 11-12.01.20152015-01-1222042134284.815-42
3Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 10-11.01.20152015-01-1121832179694.5915+21
4Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego2014-06-0721912186373.5715-8
5Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 17-18.01.20142014-01-1822042123484.8815-13
6Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego2013-06-08220621514.584.6415-2
7XI Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Szachach2013-04-21221921464.595.415-13
8Akademickie Mistrzostwa Warszawy w szachach2013-04-1422032220462.8815+16
9Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 12-13.01.20132013-01-13223021720.542.3215-27
10Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 11-12.01.20132013-01-1222212152695.415+9
11Turniej Niepodległości 'W hołdzie założycielom II RP twórcom jej potęgi szachowej'2011-10-11223620433.564.515-15
12Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - Memoriał Krzysztofa Kopczyńskiego2011-06-05221420907.596.0315+22
13Turniej o Puchar Wójta Gminy Stanisławów2011-05-14220020616.585.5215+14

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Świąteczny2013-12-212236194910.51310.9215-6
2II Liga Juniorów - BLITZ2012-07-21220020979.5117.0415+36
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)