ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11830);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1190610 Ranking CA (Klasyczne):1373 (27)
ID CR: 22938 Ranking CA (Szybkie)1364 (68)
Nazwisko Imię:Grochot, Monika Ranking CA (Błyskawiczne)1303 (112)
Rok urodzenia:1997
Klub:II LO
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Ogólnopolski Festiwal Szachowy Klementowice grupa C2012-08-24134613545.594.4125+27
2DMP - II Liga Juniorów2012-07-2913571657030.4525-11
3II Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa B2011-08-20135014193.583.225+7
4DMP - II liga juniorów2011-07-0214001562072.0325-50

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI Turniej o Puchar Dyrektor Gimnazjum nr 4 - szkoły ponadgimnazjalne2015-12-1413471533251.325+17
2Drużynowy Turniej Szkół o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty (PGIM)2015-04-1513501559151.1525-3
3X Powiatowy Tur. Szach. z Ok. Święta Niepodległości o Puchar Starosty Gr-B DZ2012-11-17134314891.541.225+7
4Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - MMJ - szachy aktywne - gr. C16 D16 i D182012-11-0313371630150.7525+6
5Turniej Drużynowy Szkół o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty (GIMNAZJA)2012-06-15133914701.551.625-2
6Drużynowe Mistrzostwa Małopolski - III liga juniorów 20122012-05-2013451549010.2425-6
7Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki Gr-A (urodzeni w 1998 i starsi)2012-04-2113741480162.1625-29
8MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA C - DZIEWCZĘTA2012-03-2613911448141.6825-17
9IV Memoriał im. Władysława Trząskiego w szachach - Grupa A rocznik 1997 i starsi2011-11-19140015540.530.8725-9
10Turniej Juniorów o Wieżę Wolności - Mistrzostwa Małopolski Juniorów P-15' - gr. C142011-10-2914031655161.1425-3
11JULIADA 2011 grupa C2011-07-1713851575251.2525+18
12Turniej klubowy w KKSz - grupa 22011-06-1714121587041.0825-27
13MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - GRUPA C - DZIEWCZĘTA2011-04-1914021536251.625+10
14Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów - III liga2011-04-17140013735.5105.425+2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Szachowy piątek w KKSz2013-12-1313351274142.3225-32
2Turniej klubowy w KKSz2013-06-1413491594181.625-14
3Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - MMJ - szachy błyskawiczne - gr. C14-C18 i D14-D182012-11-04139016421142.6625-41
4Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Drużynowe MMJ w szachach błyskawicznych2012-11-0213911480383.0425-1
5Po-ligon w KKSz2012-07-30138815971.561.3825+3
6Turniej klubowy w KKSz2012-05-25139216092102.225-4
7Turniej klubowy w KKSz2012-05-1813791541251.4525+13
8Turniej klubowy - wieżówki z gońcem2012-04-2713471499492.725+32
9Turniej klubowy w KKSz2012-02-0813591507151.525-12
10Turniej GP w KKSz - skoczkówki2012-01-2013761574171.6825-17
11Turniej GP w KKSz - różnopolowe gońce2012-01-13132415693.571.425+52
12Turniej klubowy w KKSz2011-11-0413241446130.99250
13Turniej Juniorów o Wieżę Wolności - Mistrzostwa Małopolski Juniorów P-5' - gr. U182011-10-3013471546181.9225-23
14Turniej z tortem2011-07-0313891595071.6825-42
15Turniej klubowy w KKSz 27-05-20112011-05-2713791566261.5625+10
16Turniej klubowy w KKSz2011-05-06140015710.551.3525-21
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)