ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19527)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23557);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33909)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (76);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13053)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11790);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2565N:32
2GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2549N:120
3GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2535N:77
4GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2530N:206
5GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2526N:85
6GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2525N:119
7GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2523N:117
8GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2522N:75
9GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2520N:114
10GMWojtaszek, RadosławMTS Kwidzyn 2519N:11
11GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2517N:164
12GMKrasenkow, MichałKSz Stilon Gorzów Wlkp.2516N:80
13GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2516N:5
14GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2515N:119
15GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2512N:342
16GMRozentalis, EduardasKSz HETMAN Katowice 2511N:21
17GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2507N:63
18GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2505N:81
19GMHera, Imre Jr.UKS Rotmistrz Grudziądz2505N:37
20GMBalogh, Csaba KSz Polonia Wrocław2502N:8
21GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2502N:100
22GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2499N:122
23GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2499N:2
24GMBabula, Vlastimil KSz HETMAN Katowice 2498N:9
25GMStopa, JacekWKS KOPERNIK2498N:11
26GMHracek, Zbynekpotwierdzony2497N:8
27GMFirman, Nazar 2495N:5
28GMKovalev, Andrei 2495N:11
29GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2494N:254
30GMMastrovasilis, DimitriosKSz Polonia Wrocław2493N:18
31GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2492N:58
32GMShishkin, Vadim 2492N:76
33GMTalla, Vladimir ASSz Miedź Legnica 2491N:8
34GMStupak, KirillBiałoruś2488N:4
35GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2487N:12
36GMKveinys, AloyzasKSz. Hańcza Suwałki 2487N:24
37GMKuczyński, Robert2486N:14
38GMSergeev, Vladimir Kijów2485N:18
39GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2484N:9
40GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2480N:214
41GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2477N:54
42GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2476N:61
43GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2474N:109
44IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2471N:178
45GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2470N:109
46GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2470N:56
47GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2468N:133
48GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2461N:102
49GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2457N:388
50GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2452N:76
51GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2450N:131
52GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2446N:69
53IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2445N:239
54GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2442N:86
55IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2436N:282
56IMMatuszewski, MichałUniwersytet Jagielloński w Krakowie2431N:163
57IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2424N:51
58GMVoloshin, Leonid2423N:48
59IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2419N:105
60IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2418N:49
61IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2418N:67
62GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2416N:184
63IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2416N:13
64IMSzeląg, Marcin Politechnika Poznańska 2415N:100
65IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2415N:14
66IMKoziak, VitaliWIEŻA PĘGÓW2415N:68
67IMBernadskiy, Vitaliy 2415N:8
68IMKlekowski, Maciej TS Wisła Kraków 2413N:187
69GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2412N:76
70IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2412N:36
71IMStaniszewski, Piotr OTSz Ostrów Wielkopolski 2411N:56
72IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2410N:96
73mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2408N:236
74IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2408N:94
75IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2407N:181
76GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2407N:64
77IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2406N:140
78IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2403N:154
79IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2403N:2
80IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2402N:119
81IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2401N:1
82IMPrzewoźnik, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2400N:2
83IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2400N:25
84IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2399N:31
85IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2399N:105
86IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2398N:10
87IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2397N:233
88IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2397N:71
89IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2397N:26
90IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2397N:40
91IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2396N:8
92IMSkalik, Przemysław Głogów2393N:34
93IMStryjecki, MarekKSz Silesia Racibórz 2393N:25
94IMPiankov, EvgenijSewastopol2391N:9
95mLewtak, DamianLKSz GCKiP Czarna 2390N:435
96IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2388N:332
97IMDukaczewski, Piotr"SYRENKA" Warszawa2388N:148
98IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2388N:17
99IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2387N:17
100IMMurdzia, PiotrMLKS Ostródzianka Ostróda 2386N:21
101IMSkrobek, RyszardMKS Pogoń Oleśnica2385N:18
102IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2384N:272
103IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2384N:78
104IMPisuliński, JanUniwersytet Rzeszowski2382N:11
105IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2381N:6
106IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2381N:29
107IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2377N:230
108IMMikrut, Dariusz TS WISŁA KRAKÓW 2375N:110
109mWandzik, Wojciech Politechnika Śląska w Gliwicach 2374N:168
110IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2374N:27
111IMSznapik, Aleksander 2374N:17
112FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2373N:396
113WGMSzczepkowska, Karina2373N:173
114IMShkapenko, PavelKaliningrad 2373N:64
115WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2371N:131
116IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2371N:92
117IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2369N:155
118IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2369N:21
119IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2368N:25
120IMWęglarz, LeszekKS Pocztowiec Poznań 2368N:18
121IMBrodowski, PiotrBiały Król Wisznia Mała2367N:100
122Khamitskiy, SergeiMińsk2365N:111
123IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2363N:264
124k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2362N:250
125IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2362N:100
126IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2362N:32
127FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2361N:125
128IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2361N:188
129IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2359N:25
130FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2359N:77
131IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2355N:167
132IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2353N:29
133mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2351N:78
134IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2351N:25
135IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2348N:399
136IMMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2347N:260
137IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2347N:94
138IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2347N:93
139IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2347N:34
140IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2345N:195
141IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2345N:55
142IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2345N:23
143mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2344N:134
144IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2342N:65
145mDeszczynski, Adam 2342N:61
146mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2341N:111
147IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2341N:81
148IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2340N:187
149WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2338N:51
150mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2337N:173
151FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2337N:53
152mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2336N:189
153FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2336N:211
154WGMKulon, KlaudiaLKS Wrzos Międzyborów 2334N:160
155FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2333N:37
156FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2332N:278
157FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2331N:217
158mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2329N:73
159mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2327N:109
160FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2327N:144
161FMJanik, Igor UKS Hetman Elbląg2325N:371
162FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2324N:42
163FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2322N:102
164FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2319N:226
165mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2319N:52
166IMSabuk, PiotrWKS Kopernik2318N:198
167IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2318N:46
168FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2317N:22
169k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2314N:260
170FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2312N:49
171FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2312N:62
172IIRazin, Vadim2311N:5
173mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2310N:57
174FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2310N:53
175mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2310N:25
176WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2309N:70
177FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2309N:200
178FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2309N:13
179FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2309N:20
180FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2308N:93
181FMKoykka, Pekka 2307N:5
182mNowak, KamilKSz Polonia Wrocław2304N:434
183mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2304N:59
184FMPolok, Kacper Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2303N:390
185IMAdamski, AndrzejWarszawa2303N:79
186FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2303N:44
187mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2302N:29
188FMBargłowski, FilipAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2302N:73
189FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2301N:38
190FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2301N:8
191mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2301N:5
192FMBernard, RyszardKSz LECH-WSUS Poznań 2300N:4
193mBożek, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław2300N:6
194mMuc, Tomasz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2300N:9
195FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2299N:97
196FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2299N:79
197FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2298N:1
198k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2297N:418
199mProtaziuk, Grzegorz Politechnika Warszawska 2297N:52
200FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2297N:7
201FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2296N:113
202k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2296N:283
203FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2295N:46
204GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2295N:128
205FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2294N:193
206IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2294N:219
207FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2293N:175
208kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2290N:131
209WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2290N:24
210FMSendera, JarosławTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2290N:45
211FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2289N:11
212FMCichocki, AdamUKS Jantar Pruszcz Gdański 2289N:8
213mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2288N:14
214FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2288N:11
215FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2286N:33
216mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2285N:43
217WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2285N:76
218IMJaworski, Mirosław KSz Silesia Racibórz 2285N:117
219FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2285N:31
220FMObruśnik, MichałPolitechnika Śląska w Gliwicach 2284N:178
221FMKucza, KarolŻKSz Żary 2284N:469
222WIMKantane, Anna KSz Polonia Wrocław2283N:210
223FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2283N:23
224FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2282N:456
225FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2282N:263
226k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2282N:125
227FMBugajski, RobertGENERALI2281N:26
228WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2281N:24
229mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2281N:57
230FMKozłowski, WaldemarUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2281N:4
231FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2280N:364
232FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2280N:336
233IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2280N:65
234mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2279N:71
235FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2279N:6
236CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2278N:266
237kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2278N:235
238FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2278N:48
239FMŚwic, Waldemar RPW Okucia Budowlane Łódź2278N:9
240mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman III Pilzno2277N:54
241FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2277N:5
242FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2277N:54
243mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2277N:126
244mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2277N:28
245mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2277N:48
246I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2276N:374
247FMWlodarczyk, Robert2276N:9
248mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2275N:24
249k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2273N:343
250k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2272N:206
251k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2272N:124
252IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2271N:80
253mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2271N:52
254WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2271N:7
255mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2270N:80
256FMMusiałkiewicz, PawełLKS Chrobry Gniezno 2269N:193
257kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2269N:175
258FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2269N:18
259WGMCherednichenko, SvetlanaKSz Silesia Racibórz 2269N:9
260FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2268N:84
261mJędryczka, KrystianPłock2268N:57
262mJaroch, Karol UKS FALA Świekatowo2267N:240
263FMKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2267N:331
264kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2267N:183
265FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2266N:245
266mGosiewski, PiotrMKS Mrągowia Mrągowo2266N:9
267k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2265N:351
268kWiewióra, Eneasz SSz Gminy Pawłowice2265N:220
269FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2265N:54
270kŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2265N:495
271FMGerasimenyk, Mikhail2265N:23
272kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2264N:116
273kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2264N:140
274CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2264N:338
275FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2263N:49
276k+Kaukiel, PiotrMoszczenica 2262N:36
277FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2261N:90
278FMToczek, Grzegorz2261N:42
279kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2260N:506
280FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2259N:38
281FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2259N:63
282CMDubiński, MateuszWKS KOPERNIK2259N:106
283kBanasik, KrzysztofOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Szybowice2258N:333
284mTustanowski, Robert OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Wierzbiec2258N:209
285FMNiekraś, Dawid UKS KSM Tęcza Kościan 2257N:303
286WGMKrupa, Monika WKS KOPERNIK2257N:49
287FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2254N:298
288FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2254N:63
289k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2252N:132
290WIMWarakomska, AnnaAkademia Szachowa Gliwice 2251N:168
291WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2251N:92
292k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2250N:283
293kSzusterowski, Radosław Politechnika Częstochowska 2250N:155
294mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2250N:200
295kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2250N:97
296kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2249N:201
297k+Zieliński, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2248N:160
298I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2248N:349
299k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2248N:142
300kGola, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2246N:97
301FMDudzinski, PawelOTSz Ostrów Wielkopolski 2246N:70
302kTomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2246N:388
303k+Jóźwicki, Jakub SSz Pocztowiec Bydgoszcz2246N:33
304k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2245N:358
305kRymaszewski, DariuszLZS Mewa Goliuszów 2245N:51
306k+Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2243N:548
307FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2242N:129
308FMWiniarski, Mikołaj KS LAURA Chylice2241N:297
309FMKazek, KrzysztofTS-K SZOMBIERKI Bytom 2241N:17
310WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2241N:64
311kBukojemski, AdamKKSz Kraków2240N:35
312k+Pietruszewski, Marcin WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 2238N:261
313kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2238N:176
314k++Najbar, MarcinAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2238N:26
315mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2237N:55
316WGMBartel, Marta Uniwersytet Warszawski2236N:110
317FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2236N:54
318IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2236N:150
319kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2236N:84
320WIMWoźniak, Mariola KSz Polonia Wrocław2235N:256
321k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2235N:34
322kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2234N:353
323kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2234N:302
324mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2234N:38
325FMKozioł, KamilMKSz Rybnik 2233N:368
326FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2233N:42
327k++Paszewski, MateuszPolitechnika Częstochowska 2232N:286
328I++Święch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2232N:169
329FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2232N:22
330kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2232N:21
331kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2231N:318
332kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:228
333kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2231N:583
334mKrzywicki, DariuszOlsztyn 2231N:28
335kChmiel, MarcinUniwersytet Jagielloński w Krakowie2230N:437
336k+Suder, RyszardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 2230N:166
337FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2229N:80
338kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2227N:44
339FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2227N:28
340FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2226N:113
341mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2226N:94
342WGMJaracz, Barbara ŻTMS Baszta Żnin2226N:69
343kDenderski, PiotrUKS Hetman Częstochowa 2226N:22
344k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2225N:169
345kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2224N:390
346k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2224N:131
347kKarwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2224N:370
348kBaliński, Damian UKS POGOŃ Oleśnica2224N:140
349kMarczuk, DominikKKSz Kraków2223N:245
350FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2222N:121
351kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2222N:141
352WIMKiołbasa, Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok2221N:238
353FMŻółtek, Tadeusz2221N:166
354kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2221N:18
355kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.2220N:29
356I++Tomsia, Kamil Uniwersytet Jagielloński w Krakowie2219N:54
357kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2219N:27
358kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2219N:182
359kSzromba, KrzysztofKSz HETMAN Katowice 2219N:22
360FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziadz 2218N:110
361k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2218N:40
362k+Nowak, ŁukaszKSz Polonia Warszawa2217N:362
363kBęben, PawełMKS PRZY MDK TRZCIANKA2217N:8
364kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2216N:522
365kZerek, Bogdan SzKS Zelmer Rzeszów2216N:7
366WIMLach, AleksandraAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2216N:141
367FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2216N:9
368kPrzewoźnik, DariuszLZS Mewa Goliszów2216N:9
369WIMFojudzka, AnnaKS AZS Wratislavia2216N:9
370FMPułtorak, JanUKS Rodło Opole2215N:377
371FMWalkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2215N:136
372kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2215N:45
373kCaba, TomaszMDK Bochnia 2215N:5
374kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2214N:9
375k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2213N:282
376kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2213N:270
377kBednarczyk, DamianUKS Goniec Staniątki 2212N:125
378kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2212N:99
379FMKot, JerzyKSz Polonia Wrocław2212N:85
380k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2211N:17
381kMichniewski, Tomasz UKS Jedwabnik Milanówek2211N:11
382kSokołowski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa2211N:5
383k+Wieczorek, Robert Głogów2211N:7
384IMSzymczak, ZbigniewLZS CKTiS Biskupiec I 2210N:129
385IZareba, GrzegorzLUKKS Kielce2209N:127
386kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2209N:409
387kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2209N:370
388M Polak, Michał LUKKS Kielce 2209N:91
389mPraszak, MichałKSz DRAKON Lublin 2208N:329
390kRybak, Tomasz KU AZS UMK Toruń 2208N:28
391kJaracz, JózefKSz JelonkaJelenia Góra2208N:3
392I++Adamowicz, Maciej UE w Poznaniu 2207N:260
393FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2207N:26
394kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2207N:8
395kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2206N:296
396WIMLeks, Hanna KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2206N:16
397kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2206N:2
398k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2206N:72
399kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2206N:330
400FMPacan-Milej, KosmaUKS Rodło Opole2206N:463
401I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2205N:226
402kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2205N:253
403kEggink, Mateusz UKS Łady Raszyn2205N:251
404kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2205N:20
405kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2205N:9
406kŚwiatłowski, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 2205N:2
407mOlhovik, Andrei Grodno2205N:4
408kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2205N:7
409kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2204N:77
410k+Masłowski, TomaszKSz Torfarm-64 Toruń 2204N:4
411kKos, Paweł MLKS Nadnarwianka Pułtusk2204N:11
412kBrodowski, Wojciech KSz Stilon Gorzów Wlkp.2204N:1
413WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2203N:162
414FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2203N:72
415kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2203N:290
416kZontek, Sebastian 2203N:7
417kPankiewicz, Tomasz WIEŻA PĘGÓW 2203N:24
418kKusmierz, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2202N:1
419mOrzechowski, JacekKsz Silesia Racibórz 2202N:115
420kŁubieński, TadeuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2202N:1
421kNieszporek, Stanisław2202N:1
422WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2201N:6
423kZaskalski, Paweł TG Sokół Mielec 2201N:48
424kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2201N:134
425kDumański, Aleksander KS Laura Chylice2201N:13
426kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2201N:6
427mSłabek, AgnieszkaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2201N:10
428kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2200N:445
429FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2200N:68
430kOliwa, Patryk Sulechów 2200N:10
431kKarnówka, JanSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2200N:3
432kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2200N:109
433mKasperek, Ryszard MKSz GRYF Dębica 2200N:97
434k++Cybulak, Adam LZS Mewa Goliszów2200N:7
435kKopacz, Jarosław TG Sokół Mielec 2200N:24
436kLeszner, MariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2200N:9
437IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2199N:62
438kBabik, Tomasz LKS Wrzos Miedzyborów2199N:5
439kGłuszko, TomaszPlewiska2199N:9
440kKłykow, ŁukaszMGLKS Parnas Oława 2199N:68
441FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2198N:123
442kZaskalski, ArkadiuszTG Sokół Mielec 2198N:92
443kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2198N:2
444kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2197N:38
445kTokarski, Bartosz JKSz MCKiS Jaworzno 2197N:27
446kFlasiński, Michał KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2197N:36
447k++Chalupnik, Marcin ZMCh Polska YMCA Warszawa 2197N:73
448k++Różycki, BartłomiejKS LAURA Chylice2197N:539
449kOkoń, DariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2197N:11
450kBielinski, Leszek 2197N:5
451k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2196N:195
452kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2196N:9
453kBrinovec, Franc UKS TSz Zieloni Zielonka2196N:1
454kGrabowski, Paweł Gniew 2196N:8
455mJurkiewicz, Katarzyna MCKiS Jaworzno2196N:16
456kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2196N:9
457kTyszecki, PawełMGLKS Parnas Oława 2196N:1
458kMrozek, Przemysław GKSz Hetman Pilzno2195N:9
459kSzmyd, ArkadiuszKS Roszada Żory2195N:264
460I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2194N:92
461kSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2194N:374
462kSzustakowski, Antoni2194N:497
463kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2194N:7
464Huseynov, Vusal 2194N:9
465kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2194N:14
466kChruszcz, Tadeusz ChTS Chorzów 2194N:3
467k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2193N:233
468kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2193N:116
469kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia2193N:125
470kRogulski, WitoldUKS TSz Zieloni Zielonka2193N:3
471kGałyga, Zbigniew TMS Roszada Gliwice 2193N:23
472k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2193N:3
473kHuńka, Romuald SSz Modus Warszawa2192N:3
474kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2192N:8
475kKorbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2192N:215
476kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2192N:26
477kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2192N:9
478kKwiatkowski, Janusz 2192N:6
479kPilczuk, AndrzejKSGU Tęcza Krosno Odrz.2192N:6
480kStankiewicz, Paweł WKS KOPERNIK2191N:311
481kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2191N:305
482kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2191N:29
483mKucypera, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2191N:5
484kStysiak, Szymon KSz Silesia Racibórz 2191N:19
485kKempiński, Zdzisław UKS Korona Gdańsk2191N:2
486kSzyszylo, Rafal KSz Pod Wieżą Szczecin2191N:7
487I++Szumilas, Piotr WKS KOPERNIK2190N:95
488FMShilov, Sergej2190N:68
489kStecki, WitoldWrocław2190N:1
490kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2190N:5
491kŚwierczewski, MarekWKSz GANT HETMAN2189N:29
492k+Czajkowski, AdamMLKS Nadnarwianka Pułtusk2188N:377
493kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2188N:436
494kBartkowiak, DamianKS KORONA Zakrzewo2188N:105
495kLercel, Michał OKSiR Wisznia Mała 2188N:43
496k+Majcher, Marcin SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2188N:56
497kMaślej, MirosławLZS Mewa Goliszów2188N:3
498kLewandowski, MirosławGdynia2188N:20
499kKwiecinski, Marian WIEŻA PĘGÓW 2188N:23
500IVorobets, Nikolay Lwów 2188N:6
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)