ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24726);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34788)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (139);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13730)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12397);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2565N:32
2GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2549N:120
3GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2535N:77
4GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2528N:169
5GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2526N:85
6GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2525N:119
7GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2524N:209
8GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2523N:117
9GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2520N:114
10GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2520N:77
11GMWojtaszek, RadosławMTS Kwidzyn 2519N:11
12GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2516N:80
13GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2516N:5
14GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2513N:87
15GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2512N:342
16GMRozentalis, EduardasKSz HETMAN Katowice 2511N:21
17GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2509N:123
18GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2507N:63
19GMHera, Imre Jr.UKS Rotmistrz Grudziądz2505N:37
20GMBalogh, Csaba KSz Polonia Wrocław2502N:8
21GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2500N:106
22GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2499N:127
23GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2499N:2
24GMBabula, Vlastimil KSz HETMAN Katowice 2498N:9
25GMStopa, JacekWKS Kopernik2498N:11
26GMHracek, Zbynekpotwierdzony2497N:8
27GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2496N:258
28GMFirman, Nazar 2495N:5
29GMKovalev, Andrei 2495N:11
30GMMastrovasilis, DimitriosKSz Polonia Wrocław2493N:18
31GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2492N:62
32GMShishkin, Vadim 2492N:76
33GMTalla, Vladimir ASSz Miedź Legnica 2491N:8
34GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2488N:20
35GMStupak, KirillBiałoruś2488N:4
36GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2487N:12
37GMKveinys, AloyzasKSz. Hańcza Suwałki 2487N:24
38GMKuczyński, Robert2486N:14
39GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2482N:62
40GMSimantsev, MikhailRPW Okucia Budowlane Łódź2482N:8
41GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2478N:227
42GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2473N:67
43GMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2472N:180
44GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2470N:109
45GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2470N:56
46GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2468N:133
47GMJakubowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 2467N:119
48GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2461N:109
49GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2459N:92
50GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2457N:137
51GMSergeev, Vladimir Kijów2457N:30
52IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2453N:244
53GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2449N:92
54GMJaracz, Pawel ŻTMS Baszta Żnin2443N:77
55GMVoloshin, Leonid2435N:57
56GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2433N:419
57GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2432N:195
58IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2431N:163
59IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2424N:51
60IMKrzyżanowski, Marcin MKSz Rybnik 2423N:293
61IMKlekowski, Maciej TS Wisła Kraków 2422N:197
62GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2420N:80
63IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2419N:105
64IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2419N:56
65IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2416N:59
66IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2415N:100
67IMLuch, Michał Biały Król Wisznia Mała2415N:75
68IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2415N:14
69IMKoziak, Vitali WIEŻA PĘGÓW 2415N:68
70IMBernadskiy, Vitaliy 2415N:8
71IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2412N:36
72IMStaniszewski, Piotr OTSz Ostrów Wielkopolski 2411N:56
73IMAliavdin, Nikolai Stowarzyszenie AS Płock2411N:22
74IMKuźmicz, KrystianWKS Kopernik2410N:96
75mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2408N:236
76IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2408N:94
77IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2407N:181
78GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2407N:64
79IMBator, Robert LKS Parnas Stara Wieś2405N:4
80IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2404N:238
81IMKruszyński, Włodzimierz KSz Hetman Katowice 2404N:10
82IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2403N:154
83IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2403N:144
84IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2403N:25
85IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2402N:119
86IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2401N:1
87IMPrzewoźnik, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2400N:2
88IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2400N:25
89IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2399N:31
90IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2398N:10
91IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2396N:8
92IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2395N:77
93mWandzik, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2394N:186
94IMSkalik, Przemysław Głogów2393N:34
95IMPiankov, EvgenijSewastopol2391N:14
96IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2390N:277
97mLewtak, DamianSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2388N:466
98IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2388N:332
99IMDukaczewski, Piotr"SYRENKA" Warszawa2388N:148
100IMMurdzia, PiotrMLKS Ostródzianka Ostróda 2386N:21
101IMKiedrowicz, Jan UKS ÓSEMKA Chojnice2386N:109
102IMSkrobek, RyszardMKS Pogoń Oleśnica2385N:18
103IMStryjecki, MarekKSz Silesia Racibórz 2384N:32
104k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2383N:281
105IMPisuliński, JanUniwersytet Rzeszowski2382N:11
106IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2381N:85
107IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2381N:6
108IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2381N:29
109FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2379N:229
110IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2378N:30
111IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2377N:230
112IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2376N:103
113mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2375N:93
114IMŁagowski, Patryk Warszawa2374N:27
115IMSznapik, Aleksander 2374N:17
116IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2373N:173
117IMShkapenko, PavelKaliningrad 2373N:64
118IMBrodowski, PiotrBiały Król Wisznia Mała2372N:107
119WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2371N:131
120IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2369N:155
121IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2369N:21
122IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2368N:25
123IMWęglarz, LeszekKS Pocztowiec Poznań 2368N:18
124IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2367N:29
125IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2365N:413
126IMKhamitskiy, SergeiBiałoruś2365N:117
127IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2363N:264
128IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2362N:32
129FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2361N:411
130IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2361N:188
131IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2360N:225
132IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2359N:25
133IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2357N:114
134FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2355N:131
135mBarski, Radosław TS Wisła Kraków 2354N:261
136IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2354N:101
137IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2353N:29
138mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2353N:154
139IMHnydiuk, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2353N:176
140WGMKulon, KlaudiaMKS przy MDK Trzcianka2351N:166
141IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2351N:25
142IMMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2347N:269
143IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2347N:94
144IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2347N:93
145IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2345N:55
146IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2345N:23
147IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2342N:90
148IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2342N:65
149mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2341N:107
150IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2340N:206
151FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2339N:151
152WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2338N:51
153mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2338N:77
154mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2337N:173
155FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2337N:51
156FMJanik, Igor KSz Stilon Gorzów Wlkp.2333N:389
157FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2333N:37
158FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2332N:86
159IMSarwiński, Mirosław SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2332N:41
160mDeszczynski, Adam 2331N:63
161mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2327N:109
162FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2326N:70
163FMBartel, Michał LKS Wrzos Miedzyborów2325N:135
164FMKaczmarek, Aleksander RPW Okucia Budowlane Łódź2320N:298
165mNowak, KamilKSz Polonia Wrocław2320N:454
166mJaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE2319N:269
167mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2319N:52
168FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2319N:62
169FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2319N:234
170IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2318N:46
171FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2317N:22
172mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2316N:65
173CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2315N:279
174FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2312N:116
175FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2312N:207
176FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2312N:49
177mRazin, VadimKhmelnitskyi2311N:5
178mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2310N:202
179FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2310N:42
180mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2310N:25
181FMCichocki, AdamKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2310N:16
182FMMarkiewicz, Jacek KSz HETMAN Katowice 2309N:13
183FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2308N:93
184FMKoykka, Pekka 2307N:5
185FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2306N:485
186FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2306N:51
187FMWałach, Marcin MKSz Rybnik 2303N:88
188IMAdamski, AndrzejWarszawa2303N:79
189kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2303N:191
190FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2302N:382
191mOliwa, MarekKSz ODRODZENIE Kożuchów 2302N:29
192FMBargłowski, FilipKS LAURA Chylice2302N:82
193FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2302N:532
194FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2301N:406
195IMSabuk, PiotrWKS Kopernik2301N:221
196FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2301N:8
197mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2301N:5
198FMBronowicki, Mateusz Biały Król Wisznia Mała2300N:51
199FMBernard, RyszardKSz LECH-WSUS Poznań 2300N:4
200WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2300N:79
201mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2300N:90
202k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2300N:356
203mBożek, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław2300N:6
204mMuc, Tomasz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2300N:9
205IMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2299N:99
206FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2299N:97
207FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2298N:1
208mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2297N:52
209FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2297N:7
210FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2296N:113
211FMKucza, KarolŻKSz Żary 2294N:487
212FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2294N:27
213k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2291N:287
214mSzadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2291N:129
215kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2290N:131
216WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2290N:24
217FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2290N:57
218FMSendera, JarosławTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2290N:45
219FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2289N:274
220FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2289N:11
221mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2288N:14
222FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2288N:11
223FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2287N:36
224k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2286N:432
225mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2285N:43
226I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2285N:387
227FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2285N:31
228FMObruśnik, MichałKSz Silesia Racibórz 2284N:178
229WIMKantane, Anna 2283N:210
230GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2283N:134
231kTomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2283N:406
232FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2283N:23
233mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2283N:31
234CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2282N:351
235FMBugajski, RobertGENERALI2281N:26
236WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2281N:24
237mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2281N:57
238FMKozłowski, WaldemarUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2281N:4
239FMNiekraś, Dawid ASSz Lipno Stęszew 2280N:315
240IMBorkowski, Franciszek WKSz GANT HETMAN2280N:65
241WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2280N:83
242FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2279N:63
243FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2279N:6
244FMSwic, WaldemarRPW Okucia Budowlane Łódź2278N:9
245mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman Pilzno2277N:54
246FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2277N:5
247mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2277N:28
248FMKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2277N:349
249mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2277N:48
250FMWlodarczyk, Robert2276N:9
251mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2274N:89
252kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2272N:261
253kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2272N:525
254kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2271N:155
255FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2271N:202
256IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2271N:80
257mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2271N:52
258IMJaworski, Mirosław KSz Silesia Racibórz 2271N:124
259WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2271N:7
260FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2270N:63
261kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2269N:175
262FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2269N:18
263WGMCherednichenko, SvetlanaKSz Silesia Racibórz 2269N:9
264FMGoluch, Piotr WKS Kopernik2268N:355
265FMWiewióra, Eneasz SSz GMINY PAWŁOWICE2267N:229
266mMickiewicz, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka2267N:89
267FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2266N:245
268k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2265N:351
269FMGerasimenyk, Mikhail2265N:23
270kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2264N:116
271WGMKrupa, Monika WKS Kopernik2264N:58
272mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2264N:132
273k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2263N:299
274FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2263N:49
275kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2262N:327
276FMMulet, PiotrSSz GMINY PAWŁOWICE2262N:238
277FMToczek, Grzegorz2261N:42
278FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2259N:38
279FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2259N:63
280CMDubiński, MateuszWKS Kopernik2259N:106
281kBanasik, KrzysztofOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Szybowice2258N:333
282mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2258N:209
283k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2254N:214
284k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2254N:132
285k+Kaukiel, PiotrG.O.K.i S.Moszczenica 2254N:44
286IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2253N:245
287k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2252N:132
288WIMWarakomska, AnnaAkademia Szachowa Gliwice 2251N:168
289WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2251N:92
290FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2250N:72
291kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2249N:106
292k+Zieliński, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2248N:160
293kGola, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2248N:106
294FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2247N:56
295kSzusterowski, Radosław UKS Hetman Częstochowa 2246N:163
296kChmiel, MarcinKKSz Kraków2246N:453
297FMDudzinski, PawelOTSz Ostrów Wielkopolski 2246N:78
298k+Jóźwicki, Jakub SSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2246N:33
299FMMusiałkiewicz, PawełLKS Chrobry Gniezno 2245N:199
300FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2245N:318
301k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2244N:162
302FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2243N:196
303mJędryczka, KrystianStowarzyszenie AS Płock2243N:91
304mGosiewski, PiotrMKS Mrągowia Mrągowo2242N:18
305WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2241N:64
306k+Nowak, ŁukaszKSz Polonia Warszawa2240N:375
307kBukojemski, AdamKKSz Kraków2240N:35
308FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2239N:46
309k+Pietruszewski, Marcin UKSz HETMAN Warszawa2238N:261
310kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2238N:176
311mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2238N:207
312k++Najbar, MarcinLZS Victoria Chróścice2238N:26
313kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2237N:532
314mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2237N:55
315k++Jagodziński, Piotr WIEŻA Pęgów2237N:175
316kSzustakowski, AntoniKSz "Polonia Warszawa"2237N:510
317mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2237N:101
318mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2237N:45
319k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2236N:373
320WGMBartel, Marta Biały Król Wisznia Mała2236N:110
321FMPacuszka, TomaszUKS Rotmistrz Grudziądz2236N:54
322kSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2236N:400
323FMKot, JerzyWejherowo 2236N:109
324kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2236N:84
325k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2235N:34
326k+Suder, RyszardOKS "Warmia i Mazury" 2235N:173
327kMarczuk, DominikKKSz Kraków2234N:251
328kŚwięch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2233N:185
329FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2232N:22
330kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:228
331FMPaszewski, MateuszUKS Hetman Częstochowa 2231N:295
332I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2231N:369
333kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2231N:148
334mKrzywicki, Dariusz2231N:28
335FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2230N:91
336FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziądz2229N:122
337FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2229N:80
338kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2229N:219
339FMŻółtek, TadeuszOKS "Warmia i Mazury" 2228N:173
340kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2227N:385
341FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2227N:28
342kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2226N:461
343FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2226N:113
344kDenderski, PiotrUKS Hetman Częstochowa 2226N:22
345k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2224N:131
346kFlak, PawełStowarzyszenie AS Płock2224N:112
347kBaliński, Damian UKS POGOŃ Oleśnica2224N:140
348FMKazek, Krzysztof2224N:33
349FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2223N:136
350IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2223N:146
351FMKozioł, KamilMKSz Rybnik 2222N:390
352kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2222N:314
353WIMWoźniak, Mariola KSz POLONIA Wrocław2221N:265
354kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2221N:18
355FMWalkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2220N:162
356WGMJaracz, Barbara ŻTMS Baszta Żnin2220N:76
357kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.2220N:29
358kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2220N:34
359kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2219N:376
360I++Tomsia, Kamil Uniwersytet Jagielloński w Krakowie2219N:54
361kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2219N:182
362kSzromba, KrzysztofKSz HETMAN Katowice 2219N:22
363IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2219N:162
364k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2218N:40
365kBęben, PawełMKS przy MDK Trzcianka2217N:8
366kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2216N:308
367kZerek, Bogdan SzKS Zelmer Rzeszów2216N:7
368WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2216N:141
369kPrzewoźnik, DariuszLZS Mewa Goliszów2216N:9
370WIMFojudzka, AnnaKS AZS Wratislavia2216N:9
371FMPułtorak, JanUKS Rodło Opole2215N:377
372kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2215N:50
373kSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2215N:275
374kCaba, TomaszMDK Bochnia 2215N:5
375kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2215N:15
376FMWiniarski, Mikołaj KS LAURA Chylice2214N:326
377kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2213N:270
378kBednarczyk, DamianUKS GONIEC Staniątki 2212N:132
379k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2211N:17
380mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2211N:130
381kMichniewski, Tomasz UKS Jedwabnik Milanówek2211N:11
382kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2211N:23
383kSokołowski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa2211N:5
384k+Wieczorek, Robert Głogów2211N:7
385kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2210N:51
386IZareba, GrzegorzLUKKS Kielce2209N:127
387k++Chylewski, Patryk KS LAURA Chylice2209N:625
388kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2209N:342
389kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2208N:273
390kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2208N:598
391kRybak, Tomasz Gdańsk 2208N:28
392I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2208N:166
393kFlasiński, Michał KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2208N:39
394kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2208N:298
395kJaracz, JózefKSz JelonkaJelenia Góra2208N:3
396I++Adamowicz, Maciej UE w Poznaniu 2207N:260
397kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2207N:418
398kRenkowski, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2207N:341
399FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2207N:26
400kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2207N:8
401WIMKiołbasa, Oliwia MUKS Stoczek 45 Białystok2206N:252
402kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2206N:268
403WIMLeks, Hanna KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2206N:16
404kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2206N:2
405k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2206N:72
406FMPacan-Milej, KosmaRPW Okucia Budowlane Łódź2206N:483
407kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2206N:101
408I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2205N:226
409WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2205N:8
410kEggink, Mateusz UKS Łady Raszyn2205N:251
411kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2205N:9
412kŚwiatłowski, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 2205N:2
413mOlhovik, Andrei Grodno2205N:4
414kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2205N:7
415WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2204N:170
416kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2204N:77
417k+Masłowski, TomaszKSz Torfarm-64 Toruń 2204N:4
418kKos, Paweł MLKS Nadnarwianka Pułtusk2204N:11
419kBrodowski, Wojciech KSz Stilon Gorzów Wlkp.2204N:1
420kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2203N:36
421kZontek, Sebastian 2203N:7
422kPankiewicz, Tomasz WIEŻA PĘGÓW 2203N:24
423kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2202N:405
424kKusmierz, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2202N:1
425kŁubieński, TadeuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2202N:1
426kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2202N:4
427kNieszporek, Stanisław2202N:1
428k+Wcisło, Damian WIEŻA PĘGÓW 2201N:18
429k++Chalupnik, Marcin ZMCh Polska YMCA Warszawa 2201N:81
430kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2201N:338
431kZaskalski, Paweł TG Sokół Mielec 2201N:48
432kDumański, Aleksander KS Laura Chylice2201N:13
433kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2201N:6
434mSłabek, AgnieszkaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2201N:10
435kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2200N:173
436kBuraczewski, Rafał UKS TSz Zieloni Zielonka2200N:416
437kSycz, Dariusz LKS Parnas Stara Wieś2200N:107
438FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2200N:68
439kOliwa, Patryk Sulechów 2200N:10
440kKarnówka, JanSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2200N:3
441kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2200N:109
442k++Cybulak, Adam LZS Mewa Goliszów2200N:7
443kKopacz, Jarosław TG Sokół Mielec 2200N:24
444kLeszner, MariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2200N:9
445k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2199N:286
446k++Czajkowski, AdamMLKS Nadnarwianka Pułtusk2199N:386
447FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2199N:86
448IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2199N:62
449FMRawicz, Karol RPW Okucia Budowlane Łódź2199N:130
450kBabik, Tomasz LKS Wrzos Miedzyborów2199N:5
451kGłuszko, TomaszPlewiska2199N:9
452kKłykow, ŁukaszMGLKS Parnas Oława 2199N:68
453FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2198N:123
454kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2197N:38
455kFaron, Rafał UKS 21 Podlesie 2197N:462
456kTokarski, Bartosz JKSz MCKiS Jaworzno 2197N:27
457kOkoń, DariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2197N:11
458kBielinski, Leszek 2197N:5
459kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2196N:9
460kBrinovec, Franc UKS TSz Zieloni Zielonka2196N:1
461kGrabowski, Paweł Gniew 2196N:8
462mJurkiewicz, Katarzyna MCKiS Jaworzno2196N:16
463kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2196N:9
464kTyszecki, PawełMGLKS Parnas Oława 2196N:1
465k+Kowalski, IgorKSz Polonia Warszawa2195N:568
466kMrozek, Przemysław GKSz Hetman Pilzno2195N:9
467I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2194N:92
468mOrzechowski, JacekKSz Silesia Racibórz 2194N:118
469kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2194N:7
470Huseynov, Vusal 2194N:9
471kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2194N:14
472kChruszcz, Tadeusz ChTS Chorzów 2194N:3
473k+Łapaj, Mateusz MCKiS Jaworzno2193N:177
474kRogulski, WitoldUKS TSz Zieloni Zielonka2193N:3
475kGałyga, Zbigniew TMS Roszada Gliwice 2193N:23
476k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2193N:3
477k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2192N:241
478kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2192N:380
479k+Szopka, Dariusz LKS Sparta Lubliniec2192N:170
480kHuńka, Romuald SSz Modus Warszawa2192N:3
481kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2192N:8
482kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2192N:26
483kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2192N:9
484kKwiatkowski, Janusz 2192N:6
485kStankiewicz, Paweł WKS KOPERNIK2191N:311
486kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2191N:29
487kKempiński, Zdzisław UKS Korona Gdańsk2191N:2
488kSzyszylo, Rafal KSz Pod Wieżą Szczecin2191N:7
489I++Szumilas, Piotr WKS KOPERNIK2190N:95
490k++Różycki, BartłomiejKS LAURA Chylice2190N:574
491kKlepek, WitoldPSSz Pszczyna 2190N:494
492FMShilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2190N:68
493k+Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2190N:234
494kStecki, Witold2190N:1
495kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2190N:5
496kŚwierczewski, MarekWKSz GANT HETMAN2189N:29
497kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia Wrocław 2189N:130
498kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2189N:94
499kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2188N:436
500kBartkowiak, DamianKS KORONA Zakrzewo2188N:105
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)